Archiwum autora: redaktor

Sezon 2021/2022 Terminarz

W związku z reorganizacją ligi spowodowaną wycofaniem się Cukrownika Chybie z rozgrywek piłkarze TS Metal Węgierska Górka w obecnym sezonie ponownie uczestniczyć będą w zmaganiach ligi okręgowej. 

Najbliższy mecz już w niedzielę o godz. 16.00 na stadionie przy ul. 3-go Maja. Zapraszamy!

 

Wykaz drużyn biorących udział w rozgrywkach :

1.

CKS „Piast” Cieszyn

9.

LKS „Soła” Rajcza

2.

LKS „Błyskawica” Drogomyśl

10.

KP „Beskid” Skoczów

3.

LKS Leśna

11.

LKS „Wisła” Strumień

4.

LKS „Podhalanka” Milówka

12.

WSS Wisła

5.

LKS „Bory” Pietrzykowice

13.

KKS „Spójnia” Zebrzydowice

6.

LKS Pogórze

14.

LKS „Metal” Węgierska G. – „Skałka” Żabnica

7.

LKS „Tempo” Puńców

15.

TS „Metal” Węgierska Górka

8.

GKS Radziechowy – Wieprz

16.

TS „Koszarawa” Żywiec

 

 

TERMINARZ ROZGRYWEK

Do pobrania: kl.okr. 16

TERMIN I – 14.08.21 r. 

WSS Wisła

KKS Zebrzydowice

 

15.08.21 r.

godz. 17.30

CKS Cieszyn

LKS Pogórze

     

LKS Leśna

LKS Pietrzykowice

 

15.08.21 r.

godz. 15.00

LKS Milówka

GKS Radziechowy Wieprz

   

godz. 16.00

LKS Rajcza

KP Skoczów

 

15.08.21 r.

godz. 15.00

LKS Węgierska G. Żabnica

LKS Puńców

     

LKS Drogomyśl

TS Węgierska G.

    przełożony

TS Żywiec

LKS Strumień

   

godz. 16.00

TERMIN II -21.08.21 r. 

KKS Zebrzydowice

LKS Strumień

     

TS Węgierska G.

TS Żywiec

 

22.08.21 r.

godz. 16.00

LKS Puńców

LKS Drogomyśl

 

22.08.21 r.

godz. 17.00

KP Skoczów

LKS Węgierska G. Żabnica

     

GKS Radziechowy Wieprz

LKS Rajcza

     

LKS Pietrzykowice

LKS Milówka

   

godz. 16.00

LKS Pogórze

LKS Leśna

 

22.08.21 r.

godz. 11.00

WSS Wisła

CKS Cieszyn

     

TERMIN III – 25.08.21 r. 

CKS Cieszyn

KKS Zebrzydowice

     

LKS Leśna

WSS Wisła

     

LKS Milówka

LKS Pogórze

     

LKS Rajcza

LKS Pietrzykowice

     

LKS Węgierska G. Żabnica

GKS Radziechowy Wieprz

     

LKS Drogomyśl

KP Skoczów

     

TS Żywiec

LKS Puńców

   

godz. 16.00

LKS Strumień

TS Węgierska G.

     

TERMIN IV – 28.08.21 r. 

KKS Zebrzydowice

TS Węgierska G.

     

LKS Puńców

LKS Strumień

 

29.08.21 r.

godz. 17.00

KP Skoczów

TS Żywiec

     

GKS Radziechowy Wieprz

LKS Drogomyśl

     

LKS Pietrzykowice

LKS Węgierska G. Żabnica

   

godz. 16.00

LKS Pogórze

LKS Rajcza

 

29.08.21 r.

godz. 11.00

WSS Wisła

LKS Milówka

     

CKS Cieszyn

LKS Leśna

     

 

 

TERMIN V – 04.09.21 r. 

LKS Leśna

KKS Zebrzydowice

 

05.09.21 r.

godz. 15.00

LKS Milówka

CKS Cieszyn

     

LKS Rajcza

WSS Wisła

 

05.09.21 r.

godz. 15.00

LKS Węgierska G. Żabnica

LKS Pogórze

     

LKS Drogomyśl

LKS Pietrzykowice

     

TS Żywiec

GKS Radziechowy Wieprz

     

LKS Strumień

KP Skoczów

     

TS Węgierska G.

LKS Puńców

 

05.09.21 r.

godz. 16.00

TERMIN VI -11.09.21 r. 

KKS Zebrzydowice

LKS Puńców

     

KP Skoczów

TS Węgierska G.

     

GKS Radziechowy Wieprz

LKS Strumień

     

LKS Pietrzykowice

TS Żywiec

     

LKS Pogórze

LKS Drogomyśl

 

12.09.21 r.

godz. 11.00

WSS Wisła

LKS Węgierska G. Żabnica

     

CKS Cieszyn

LKS Rajcza

     

LKS Leśna

LKS Milówka

 

12.09.21 r.

godz. 15.00

TERMIN VII – 18.09.21 r. 

LKS Milówka

KKS Zebrzydowice

     

LKS Rajcza

LKS Leśna

 

19.09.21 r.

godz. 15.00

LKS Węgierska G. Żabnica

CKS Cieszyn

     

LKS Drogomyśl

WSS Wisła

     

TS Żywiec

LKS Pogórze

     

LKS Strumień

LKS Pietrzykowice

     

TS Węgierska G.

GKS Radziechowy Wieprz

 

19.09.21 r.

godz. 16.00

LKS Puńców

KP Skoczów

 

19.09.21 r.

godz. 16.00

TERMIN VIII – 25.09.21 r.

KKS Zebrzydowice

KP Skoczów

     

GKS Radziechowy Wieprz

LKS Puńców

     

LKS Pietrzykowice

LKS Węgierska G.

     

LKS Pogórze

LKS Strumień

 

26.09.21 r.

godz. 11.00

WSS Wisła

TS Żywiec

     

CKS Cieszyn

LKS Drogomyśl

     

LKS Leśna

LKS Węgierska G. Żabnica

 

26.09.21 r.

godz. 15.00

LKS Milówka

LKS Rajcza

     

TERMIN IX – 02.10.21 r. 

LKS Rajcza

KKS Zebrzydowice

 

03.10.21 r.

godz. 15.00

LKS Węgierska G. Żabnica

LKS Milówka

     

LKS Drogomyśl

LKS Leśna

     

TS Żywiec

CKS Cieszyn

     

LKS Strumień

WSS Wisła

     

TS Węgierska G.

LKS Pogórze

 

03.10.21 r.

godz. 15.00

LKS Puńców

LKS Pietrzykowice

 

03.10.21 r.

godz. 15.00

KP Skoczów

GKS Radziechowy Wieprz

     

 

 

TERMIN X – 09.10.21 r. 

KKS Zebrzydowice

GKS Radziechowy Wieprz

     

LKS Pietrzykowice

KP Skoczów

     

LKS Pogórze

LKS Puńców

 

10.10.21 r.

godz. 11.00

WSS Wisła

TS Węgierska G.

     

CKS Cieszyn

LKS Strumień

     

LKS Leśna

TS Żywiec

 

10.10.21 r.

godz. 15.00

LKS Milówka

LKS Drogomyśl

     

LKS Rajcza

LKS Węgierska G. Żabnica

 

10.10.21 r.

godz. 15.00

 

TERMIN XI – 16.10.21 r. 

LKS Węgierska G. Żabnica

KKS Zebrzydowice

     

LKS Drogomyśl

LKS Rajcza

     

TS Żywiec

LKS Milówka

     

LKS Strumień

LKS Leśna

     

TS Węgierska G.

CKS Cieszyn

 

17.10.21 r.

godz. 15.00

LKS Puńców

WSS Wisła

 

17.10.21 r.

godz. 15.00

KP Skoczów

LKS Pogórze

     

GKS Radziechowy Wieprz

LKS Pietrzykowice

     

 

TERMIN XII -23.10.21 r. 

KKS Zebrzydowice

LKS Pietrzykowice

     

LKS Pogórze

GKS Radziechowy Wieprz

 

24.10.21 r.

godz. 11.00

WSS Wisła

KP Skoczów

     

CKS Cieszyn

LKS Puńców

     

LKS Leśna

TS Węgierska G.

 

24.10.21 r.

godz. 15.00

LKS Milówka

LKS Strumień

     

LKS Rajcza

TS Żywiec

 

24.10.21 r.

godz. 15.00

LKS Węgierska G. Żabnica

LKS Drogomyśl

     

TERMIN XIII -30.10.21 r.

LKS Drogomyśl

KKS Zebrzydowice

     

TS Żywiec

LKS Węgierska G. Żabnica

     

LKS Strumień

LKS Rajcza

     

TS Węgierska G.

LKS Milówka

 

31.10.21 r.

godz. 14.00

LKS Puńców

LKS Leśna

 

31.10.21 r.

godz. 14.00

KP Skoczów

CKS Cieszyn

     

GKS Radziechowy Wieprz

WSS Wisła

     

LKS Pietrzykowice

LKS Pogórze

     

TERMIN XIV -06.11.21 r. 

KKS Zebrzydowice

LKS Pogórze

     

WSS Wisła

LKS Pietrzykowice

     

CKS Cieszyn

GKS Radziechowy Wieprz

     

LKS Leśna

KP Skoczów

 

07.11.21 r.

godz. 14.00

LKS Milówka

LKS Puńców

     

LKS Rajcza

TS Węgierska G.

 

07.11.21 r.

godz. 14.00

LKS Węgierska G. Żabnica

LKS Strumień

     

LKS Drogomyśl

TS Żywiec

     

 

TERMIN XV -11.11.21 r. 

TS Żywiec

KKS Zebrzydowice

     

LKS Strumień

LKS Drogomyśl

     

TS Węgierska G.

LKS Węgierska G. Żabnica

     

LKS Puńców

LKS Rajcza

     

KP Skoczów

LKS Milówka

     

GKS Radziechowy Wieprz

LKS Leśna

     

LKS Pietrzykowice

CKS Cieszyn

     

LKS Pogórze

WSS Wisła

   

godz. 11.00

 

Podsumowanie sezonu 2020/2021

W swoim drugim sezonie w lidze okręgowej TS Metal zajmuje 7me miejsce w grupie spadkowej. 

RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Bory Pietrzykowice 12 31 10 1 1 36-8 6 0 0 15-2 4 1 1 21-6            
2.  LKS Ujsoły 12 22 7 1 4 34-30 4 1 1 17-9 3 0 3 17-21            
3.  Skałka Żabnica 12 20 6 2 4 35-21 4 0 2 25-11 2 2 2 10-10            
4.  LKS Pogórze 10 18 6 0 4 28-22 2 0 3 16-15 4 0 1 12-7            
5.  Cukrownik Chybie 10 17 5 2 3 17-16 3 2 0 10-4 2 0 3 7-12            
6.  Wisła Strumień 10 16 5 1 4 16-16 3 0 2 11-9 2 1 2 5-7            
7.  Metal Węgierska Górka 12 15 4 3 5 19-24 2 1 3 7-9 2 2 2 12-15            
8.  Góral Istebna 12 13 4 1 7 19-23 3 1 2 12-8 1 0 5 7-15            
9.  LKS 99 Pruchna 10 11 3 2 5 17-22 3 1 1 13-7 0 1 4 4-15            
10.  Spójnia Zebrzydowice 10 6 1 3 6 19-25 1 2 2 12-11 0 1 4 7-14            
11.  Olimpia Goleszów 10 3 1 0 9 9-42 1 0 4 5-21 0 0 5 4-21            
     1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11 
 1  Bory Pietrzykowice          2-0  3-0  1-0      3-1  1-0  5-1 
 2  LKS Ujsoły          1-2  4-1  1-1      2-0  6-3  3-2 
 3  Skałka Żabnica          2-5  2-3  4-0      6-2  3-1  8-0 
 4  LKS Pogórze 1-3  8-2  2-4           2-4  3-2       
 5  Cukrownik Chybie 0-0  4-2  3-0           2-2  1-0       
 6  Wisła Strumień 0-2  3-5  1-0           4-2  3-0       
 7  Metal Węgierska Górka       1-2  1-2  0-2         1-1  2-1  2-1 
 8  Góral Istebna       1-3  2-1  1-2         3-0  2-2  3-0* 
 9  LKS 99 Pruchna 3-1  1-3  2-2        5-0  2-1          
 10  Spójnia Zebrzydowice 1-3  2-5  2-2        1-1  6-0          
 11  Olimpia Goleszów 1-12  3-0*  0-2        1-3  0-4          

Terminarz rundy wiosennej – aktualizacja

1 kolejka 24/25 – 04 – 2021
RKS Cukrownik Chybie – LKS Muńcuł Ujsoły 2021-04-24 g.16:00
LKS 99 Pruchna – TS Metal Węgierska Górka 2021-04-25 g.16:00
LKS Goleszów – LKS Metal WG Skałka Żabnica 2021-04-24 g.15:00
LKS Wisła Strumień – UKS APN Góral Istebna 2021-04-24 g.16:00
LKS Pogórze – LKS Bory Pietrzykowice 2021-04-24 g.16:00
KKS Spójnia Zebrzydowice – pauza


2 kolejka 01-05-2021
UKS APN Góral Istebna – LKS Pogórze 2021-05-01 g.15:00
LKS Metal WG Skałka Żabnica – LKS Wisła Strumień 2021-05-01 g.15:00
TS Metal Węgierska Górka – LKS Goleszów 2021-05-01 g.15:00
LKS Muńcuł Ujsoły – LKS 99 Pruchna 2021-05-01 g.15:00
KKS Spójnia Zebrzydowice – LKS Bory Pietrzykowice 2021-05-01 g.15:00
RKS Cukrownik Chybie – pauza


3 kolejka 03-05-2021
UKS APN Góral Istebna – KKS Spójnia Zebrzydowice 2021-05-03 g.17:00
LKS Goleszów – LKS Muńcuł Ujsoły 2021-05-03 g.17:00
LKS Wisła Strumień – TS Metal Węgierska Górka 2021-05-03 g.17:00
LKS Pogórze – LKS Metal WG Skałka Żabnica 2021-05-03 g.17:00
LKS Bory Pietrzykowice – RKS Cukrownik Chybie 2021-05-03 g.17:00
LKS 99 Pruchna – pauza


4 kolejka 8/9 – 05 – 2021
RKS Cukrownik Chybie – UKS APN Góral Istebna 2021-05-08 g.16:00
TS Metal Węgierska Górka – LKS Pogórze 2021-05-08 g.16:00
LKS Muńcuł Ujsoły – LKS Wisła Strumień 2021-05-08 g.16:00
LKS Metal WG Skałka Żabnica – KKS Spójnia Zebrzydowice 2021-05-08 g.16:00
LKS 99 Pruchna – LKS Bory Pietrzykowice 2021-05-09 g.16:00
LKS Goleszów – pauza


5 kolejka 15/16 – 05 – 2021
LKS Bory Pietrzykowice – LKS Goleszów 2021-05-15 g.16:00
UKS APN Góral Istebna – LKS 99 Pruchna 2021-05-16 g.17:00
LKS Pogórze – LKS Muńcuł Ujsoły 2021-05-16 g.11:00
KKS Spójnia Zebrzydowice – TS Metal Węgierska Górka 2021-05-15 g.16:00
RKS Cukrownik Chybie – LKS Metal WG Skałka Żabnica 2021-05-15 g.16:00
LKS Wisła Strumień – pauza


6 kolejka 22/23 – 05 – 2021
TS Metal Węgierska Górka – RKS Cukrownik Chybie 2021-05-22 g.16:00
LKS Muńcuł Ujsoły – KKS Spójnia Zebrzydowice 2021-05-22 g.16:00
LKS Metal WG Skałka Żabnica – LKS 99 Pruchna 2021-05-22 g.16:00
LKS Wisła Strumień – LKS Bory Pietrzykowice 2021-05-22 g.16:00
LKS Goleszów – UKS APN Góral Istebna 2021-05-22 g.16:00
LKS Pogórze – pauza

7 kolejka 29/30 – 05 – 2021
LKS Muńcuł Ujsoły – RKS Cukrownik Chybie 2021-05-29 g.16:00
TS Metal Węgierska Górka – LKS 99 Pruchna 2021-05-29 g.16:00
LKS Metal WG Skałka Żabnica – LKS Goleszów 2021-05-29 g.16:00
UKS APN Góral Istebna – LKS Wisła Strumień 2021-05-30 g.17:00
LKS Bory Pietrzykowice – LKS Pogórze 2021-05-29 g.16:00
KKS Spójnia Zebrzydowice – pauza


8 kolejka 03 – 06 – 2021
LKS Pogórze – UKS APN Góral Istebna 2021-06-03 g.16:00
LKS Wisła Strumień – LKS Metal WG Skałka Żabnica 2021-06-03 g.16:00
LKS Goleszów – TS Metal Węgierska Górka 2021-06-03 g.16:00
LKS 99 Pruchna – LKS Muńcuł Ujsoły 2021-06-03 g.16:00
LKS Bory Pietrzykowice – KKS Spójnia Zebrzydowice 2021-06-03 g.16:00
RKS Cukrownik Chybie – pauza


9 kolejka 5/6 – 06 – 202
KKS Spójnia Zebrzydowice – UKS APN Góral Istebna 2021-06-05 g.16:00
LKS Muńcuł Ujsoły – LKS Goleszów 2021-06-05 g.16:00
TS Metal Węgierska Górka – LKS Wisła Strumień 2021-06-05 g.16:00
LKS Metal WG Skałka Żabnica – LKS Pogórze 2021-06-05 g.16:00
RKS Cukrownik Chybie – LKS Bory Pietrzykowice 2021-06-05 g.16:00
LKS 99 Pruchna – pauza


10 kolejka 12/13 – 06 – 2021
UKS APN Góral Istebna – RKS Cukrownik Chybie 2021-06-12 g.17:00
LKS Pogórze – TS Metal Węgierska Górka 2021-06-12 g.16:00
LKS Wisła Strumień – LKS Muńcuł Ujsoły 2021-06-12 g.16:00
KKS Spójnia Zebrzydowice – LKS Metal WG Skałka Żabnica 2021-06-12 g.16:00
LKS Bory Pietrzykowice – LKS 99 Pruchna 2021-06-12 g.16:00
LKS Goleszów – pauza


11 kolejka 19/20-06-2021
LKS Goleszów – LKS Bory Pietrzykowice 2021-06-19 g.16:00
LKS 99 Pruchna – UKS APN Góral Istebna 2021-06-20 g.16:00
LKS Muńcuł Ujsoły – LKS Pogórze 2021-06-19 g.16:00
TS Metal Węgierska Górka – KKS Spójnia Zebrzydowice 2021-06-19 g.16:00
LKS Metal WG Skałka Żabnica – RKS Cukrownik Chybie 2021-06-19 g.16:00
LKS Wisła Strumień – pauza


12 kolejka 25-06-2021
RKS Cukrownik Chybie – TS Metal Węgierska Górka 2021-06-25 g.17:00
KKS Spójnia Zebrzydowice – LKS Muńcuł Ujsoły 2021-06-25 g.17:00
LKS 99 Pruchna – LKS Metal WG Skałka Żabnica 2021-06-25 g.17:00
LKS Bory Pietrzykowice – LKS Wisła Strumień 2021-06-25 g.17:00
UKS APN Góral Istebna – LKS Goleszów 2021-06-25 g.17:00
LKS Pogórze – pauza

 

Walne Zebranie

 
18.01.2021
 
Nadzwyczajne Walne zebranie członków TS Metal Węgierska Górka w sprawie
zmiany statutu odbędzie się w dniu 01.02.2021 w I terminie godz.17.00
w II terminie godz.17.15 na stadionie przy ul.3-Maja.
 
Roman Czech
Prezes Klubu

Tabela Ligi Okręgowej – grupa spadkowa

 

 

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki  (+)

Bramki  (-)

Bilans bramek

1

KKS Spójnia Zebrzydowice

10

23

26

9

17

2

LKS Bory Pietrzykowice

8

19

25

5

10

3

LKS Wisła Strumień

10

17

23

20

3

4

LKS Skałka Żabnica

8

15

21

12

9

5

RKS Cukrownik Chybie

10

13

21

24

-3

6

LKS 99 Pruchna

10

12

19

15

4

7

TS Metal Węgierska Górka

8

11

23

14

9

8

LKS Pogórze

10

11

14

22

-8

9

LKS Goleszów

10

10

15

25

-10

10

UKS APN Góral Istebna

8

8

15

21

-6

11

LKS Muńcuł Ujsoły

8

3

15

30

-15

Zakończenie rundy jesiennej 20/21

Meczem z drużyną TS Koszarawa Żywiec piłkarze TS Metal Węgierska Górka zakończyli rundę jesienną rozgrywek ligi okręgowej. 
Po osiemnastu kolejkach tego nietypowego, trudnego dla wszystkich sezonu drużyna zajęła siódme miejsce i według planu rozgrywek w rundzie wiosennej mierzyć się będzie z zespołami grupy A, zajmującymi miejsca od piątego do dziesiątego. 

Zawodnikom gratulujemy udanych występów i życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach!

 

Okręg.6 gr.B (Podokręg Żywiec) – sezon 2020/2021

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1 KS Góral Żywiec 16 38 45:17 12 2 2
2 TS Koszarawa Żywiec 16 36 59:16 11 3 2
3 LKS Soła Rajcza 16 31 48:26 9 4 3
4 LKS Podhalanka Milówka 16 29 51:30 9 2 5
5 LKS Bory Pietrzykowice 16 27 35:34 8 3 5
6 LKS Metal WG – Skałka Żabnica 16 20 32:34 5 5 6
7 TS Metal Węgierska Górka 16 11 28:54 3 2 11
8 UKS APN Góral Istebna 16 8 19:66 2 2 12
9 LKS Muńcuł Ujsoły 16 4 19:59 1 1 14

 

Okręg.6 gr.A (Podokręg Żywiec) – sezon 2020/2021

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1 KP Beskid Skoczów 17 46 77:19 15 1 1
2 LKS Tempo Puńców 17 36 55:25 11 3 3
3 LKS Błyskawica Drogomyśl 16 33 56:28 10 3 3
4 WSS Wisła 17 32 55:35 10 2 5
5 KKS Spójnia Zebrzydowice 17 25 37:30 7 4 6
6 LKS Wisła Strumień 16 19 31:45 5 4 7
7 LKS Pogórze 17 15 23:52 4 3 10
8 RKS Cukrownik Chybie 17 13 27:58 4 1 12
9 LKS 99 Pruchna 17 12 24:61 4 0 13
10 LKS Goleszów 17 10 22:54 3 1 13

Sezon 20/21 18. kolejka

14.11 TS Metal Węgierska Górka 0:4
(0:0)
TS Koszarawa Żywiec 14:00

Skład drużyny:

Trener:
Tomasz Sala

Sezon 20/21 17. kolejka

11.11 KS Góral Żywiec 5:3
(4:0)
TS Metal Węgierska Górka 14:00

Skład drużyny:

Trener: 
Tomasz Sala

Strzelcy bramek:

5:1  50′ Tomiczek Damian
5:2  64′ Pawlus Konrad
5:3  67′ Pękala Tomasz (głową)

Aktualna tabela:

Okręg.6 gr.B (Podokręg Żywiec) – sezon 2020/2021

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1 KS Góral Żywiec 16 38 45:17 12 2 2
2 TS Koszarawa Żywiec 15 33 55:16 10 3 2
3 LKS Soła Rajcza 15 30 45:23 9 3 3
4 LKS Podhalanka Milówka 15 28 48:27 9 1 5
5 LKS Bory Pietrzykowice 15 24 28:31 7 3 5
6 LKS Metal WG – Skałka Żabnica 15 19 31:33 5 4 6
7 TS Metal Węgierska Górka 15 11 28:50 3 2 10
8 UKS APN Góral Istebna 15 7 18:65 2 1 12
9 LKS Muńcuł Ujsoły 15 4 16:52 1 1 13