Archiwum kategorii: Aktualności

Inauguracja rundy wiosennej.

W ubiegłą sobotę zawodnicy TS Metal zainaugurowali rundę wiosenną żywieckiej A klasy. Pokonali oni zespół z Gilowic 1:0.

Celem Klubu w sezonie 2018/2019 jest awans do ligi okręgowej. Kibiców zapraszamy na mecze rozgrywane niezmiennie na stadionie przy ul. 3 Maja według poniższego terminarza.

30.03TS Metal Węgierska Górka1:0
(1:0)
LKS Beskid Gilowice15:00

Skład drużyny:

Trener: Robert Sołtysek

Strzelcy bramek:
28′ Biegun Michał1:0


Wiosna 2019

Terminarz spotkań:

14 kolejka
30.03LKS Bory PietrzykowiceLKS Skrzyczne Lipowa14:00
30.03LKS SopotniaLKS Podhalanka Milówka15:00
30.03TS Metal Węgierska GórkaLKS Beskid Gilowice15:00
30.03LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze2LKS Muńcuł Ujsoły15:30
31.03TS Soła ŻywiecLKS Koszarawa Babia Góra11:00
31.03GKS Radziechowy-Wieprz IILKS Juszczyna14:00
w Wieprzu
31.03LKS LeśnaLKS Metal WG – Skałka Żabnica15:00
15 kolejka
06.04LKS Metal WG – Skałka ŻabnicaLKS Koszarawa Babia Góra15:00
06.04TS Metal Węgierska GórkaLKS Bory Pietrzykowice15:00
06.04LKS Jezioro Żywieckie ZarzeczeLKS Juszczyna15:00
06.04TS Soła ŻywiecLKS Beskid Gilowice16:00
07.04LKS LeśnaGKS Radziechowy-Wieprz II15:00
07.04LKS Skrzyczne LipowaLKS Podhalanka Milówka15:00
07.04LKS SopotniaLKS Muńcuł Ujsoły15:00
16 kolejka
13.04LKS Muńcuł UjsołyLKS Skrzyczne Lipowa15:00
13.04TS Metal Węgierska GórkaLKS Podhalanka Milówka15:00
14.04LKS JuszczynaLKS Sopotnia11:00
14.04GKS Radziechowy-Wieprz IILKS Jezioro Żywieckie Zarzecze14:00
14.04LKS Bory PietrzykowiceTS Soła Żywiec15:00
14.04LKS Koszarawa Babia GóraLKS Leśna15:00
14.04LKS Beskid GilowiceLKS Metal WG – Skałka Żabnica16:00
17 kolejka
20.04LKS Metal WG – Skałka ŻabnicaLKS Bory Pietrzykowice15:00
20.04LKS Muńcuł UjsołyTS Metal Węgierska Górka15:00
21.04TS Soła ŻywiecLKS Podhalanka Milówka11:00
21.04LKS Koszarawa Babia GóraGKS Radziechowy-Wieprz II15:00
22.04LKS LeśnaLKS Beskid Gilowice15:00
22.04LKS Skrzyczne LipowaLKS Juszczyna15:00
22.04LKS SopotniaLKS Jezioro Żywieckie Zarzecze15:00
18 kolejka
27.04TS Metal Węgierska GórkaLKS Juszczyna15:00
27.04LKS Muńcuł UjsołyTS Soła Żywiec15:00
28.04GKS Radziechowy-Wieprz IILKS Sopotnia14:00
28.04LKS Skrzyczne LipowaLKS Jezioro Żywieckie Zarzecze15:00
28.04LKS Bory PietrzykowiceLKS Leśna15:00
28.04LKS Beskid GilowiceLKS Koszarawa Babia Góra16:00
03.05LKS Podhalanka MilówkaLKS Metal WG – Skałka Żabnica16:00
19 kolejka
01.05TS Soła ŻywiecLKS Juszczyna11:00
01.05LKS Koszarawa Babia GóraLKS Bory Pietrzykowice15:00
01.05LKS LeśnaLKS Podhalanka Milówka15:00
01.05LKS Metal WG – Skałka ŻabnicaLKS Muńcuł Ujsoły15:00
01.05LKS Jezioro Żywieckie ZarzeczeTS Metal Węgierska Górka15:00
01.05LKS Skrzyczne LipowaLKS Sopotnia15:00
01.05LKS Beskid GilowiceGKS Radziechowy-Wieprz II16:00
20 kolejka
04.05LKS Jezioro Żywieckie ZarzeczeTS Soła Żywiec15:00
04.05LKS Muńcuł UjsołyLKS Leśna15:00
05.05LKS JuszczynaLKS Metal WG – Skałka Żabnica11:00
05.05GKS Radziechowy-Wieprz IILKS Skrzyczne Lipowa14:00
05.05LKS SopotniaTS Metal Węgierska Górka14:00
05.05LKS Bory PietrzykowiceLKS Beskid Gilowice15:00
05.05LKS Podhalanka MilówkaLKS Koszarawa Babia Góra16:00
21 kolejka
11.05LKS Jezioro Żywieckie ZarzeczeLKS Metal WG – Skałka Żabnica15:00
11.05TS Metal Węgierska GórkaLKS Skrzyczne Lipowa15:00
12.05TS Soła ŻywiecLKS Sopotnia11:00
12.05LKS Bory PietrzykowiceGKS Radziechowy-Wieprz II14:00
12.05LKS Koszarawa Babia GóraLKS Muńcuł Ujsoły15:00
12.05LKS LeśnaLKS Juszczyna15:00
12.05LKS Beskid GilowiceLKS Podhalanka Milówka16:00
22 kolejka
18.05LKS Muńcuł UjsołyLKS Beskid Gilowice15:00
18.05LKS Podhalanka MilówkaLKS Bory Pietrzykowice16:00
19.05LKS JuszczynaLKS Koszarawa Babia Góra11:00
19.05GKS Radziechowy-Wieprz IITS Metal Węgierska Górka14:00
19.05LKS SopotniaLKS Metal WG – Skałka Żabnica14:00
19.05LKS Skrzyczne LipowaTS Soła Żywiec15:00
19.05LKS LeśnaLKS Jezioro Żywieckie Zarzecze15:00
23 kolejka
25.05LKS Metal WG – Skałka ŻabnicaLKS Skrzyczne Lipowa15:00
25.05LKS Podhalanka MilówkaGKS Radziechowy-Wieprz II16:00
26.05TS Soła ŻywiecTS Metal Węgierska Górka11:00
26.05LKS Bory PietrzykowiceLKS Muńcuł Ujsoły14:00
26.05LKS Koszarawa Babia GóraLKS Jezioro Żywieckie Zarzecze15:00
26.05LKS LeśnaLKS Sopotnia15:00
26.05LKS Beskid GilowiceLKS Juszczyna16:00
24 kolejka
01.06TS Metal Węgierska GórkaLKS Metal WG – Skałka Żabnica15:00
01.06LKS Jezioro Żywieckie ZarzeczeLKS Beskid Gilowice15:00
01.06LKS Muńcuł UjsołyLKS Podhalanka Milówka15:00
02.06LKS JuszczynaLKS Bory Pietrzykowice11:00
02.06GKS Radziechowy-Wieprz IITS Soła Żywiec14:00
02.06LKS SopotniaLKS Koszarawa Babia Góra14:00
02.06LKS Skrzyczne LipowaLKS Leśna15:00
25 kolejka
08.06LKS Muńcuł UjsołyGKS Radziechowy-Wieprz II15:00
08.06LKS Metal WG – Skałka ŻabnicaTS Soła Żywiec15:00
08.06LKS Podhalanka MilówkaLKS Juszczyna16:00
09.06LKS Bory PietrzykowiceLKS Jezioro Żywieckie Zarzecze14:00
09.06LKS Koszarawa Babia GóraLKS Skrzyczne Lipowa15:00
09.06LKS LeśnaTS Metal Węgierska Górka15:00
09.06LKS Beskid GilowiceLKS Sopotnia16:00
26 kolejka
15.06TS Metal Węgierska GórkaLKS Koszarawa Babia Góra15:00
15.06LKS Jezioro Żywieckie ZarzeczeLKS Podhalanka Milówka15:00
16.06TS Soła ŻywiecLKS Leśna11:00
16.06LKS JuszczynaLKS Muńcuł Ujsoły11:00
16.06GKS Radziechowy-Wieprz IILKS Metal WG – Skałka Żabnica14:00
16.06LKS SopotniaLKS Bory Pietrzykowice14:00
16.06LKS Skrzyczne LipowaLKS Beskid Gilowice15:00

Podsumowanie rundy jesiennej

Klasa A (Podokręg Żywiec) – sezon 2018/2019
runda jesienna

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1 LKS Podhalanka Milówka 13 34 44:9 11 1 1
2 LKS Metal WG – Skałka Żabnica 13 33 45:19 11 0 2
3 LKS Bory Pietrzykowice 13 30 44:16 9 3 1
4 TS Metal Węgierska Górka 13 28 38:21 9 1 3
5 LKS Skrzyczne Lipowa 13 22 15:15 7 1 5
6 GKS Radziechowy-Wieprz II 13 18 19:18 5 3 5
7 LKS Muńcuł Ujsoły 13 17 28:36 5 2 6
8 LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze 13 13 22:25 3 4 6
9 LKS Beskid Gilowice 13 13 23:33 4 1 8
10 LKS Sopotnia 13 13 24:39 3 4 6
11 LKS Koszarawa Babia Góra 13 12 20:31 4 0 9
12 LKS Leśna 13 12 15:26 3 3 7
13 TS Soła Żywiec 13 9 17:33 2 3 8
14 LKS Juszczyna 13 5 13:46 1 2 10

Sezon 2018/2019 12. kolejka

03.11 LKS Koszarawa Babia Góra 3:5
(0:1)
TS Metal Węgierska Górka 14:00

 

Skład zespołu:

Trener: 
Robert Sołtysek

 

Sezon 2018/2019 12. kolejka

 

27.10 TS Metal Węgierska Górka 3:0
(1:0)
LKS Leśna 14:00

Skład drużyny:

Trener: 
Robert Sołtysek

Sezon 2018/2019 11. kolejka

20.10 LKS Metal WG – Skałka Żabnica 2:1
(0:0)
TS Metal Węgierska Górka 14:00

 

Skład drużyny:

Trener:
Robert Sołtysek

Sezon 2018/2019 10. kolejka

13.10 TS Metal Węgierska Górka 5:0
(2:0)
TS Soła Żywiec 15:45

 

Skład drużyny:

Trener: 
Robert Sołtysek 

 

 

Sezon 2018/2019 9. kolejka

06.10 TS Metal Węgierska Górka 1:1
(0:0)
GKS Radziechowy-Wieprz II 16:00

 

Skład drużyny:

Trener:
Robert Sołtysek