Archiwum autora: redaktor

Terminarz rundy wiosennej – aktualizacja

1 kolejka 24/25 – 04 – 2021
RKS Cukrownik Chybie – LKS Muńcuł Ujsoły 2021-04-24 g.16:00
LKS 99 Pruchna – TS Metal Węgierska Górka 2021-04-25 g.16:00
LKS Goleszów – LKS Metal WG Skałka Żabnica 2021-04-24 g.15:00
LKS Wisła Strumień – UKS APN Góral Istebna 2021-04-24 g.16:00
LKS Pogórze – LKS Bory Pietrzykowice 2021-04-24 g.16:00
KKS Spójnia Zebrzydowice – pauza


2 kolejka 01-05-2021
UKS APN Góral Istebna – LKS Pogórze 2021-05-01 g.15:00
LKS Metal WG Skałka Żabnica – LKS Wisła Strumień 2021-05-01 g.15:00
TS Metal Węgierska Górka – LKS Goleszów 2021-05-01 g.15:00
LKS Muńcuł Ujsoły – LKS 99 Pruchna 2021-05-01 g.15:00
KKS Spójnia Zebrzydowice – LKS Bory Pietrzykowice 2021-05-01 g.15:00
RKS Cukrownik Chybie – pauza


3 kolejka 03-05-2021
UKS APN Góral Istebna – KKS Spójnia Zebrzydowice 2021-05-03 g.17:00
LKS Goleszów – LKS Muńcuł Ujsoły 2021-05-03 g.17:00
LKS Wisła Strumień – TS Metal Węgierska Górka 2021-05-03 g.17:00
LKS Pogórze – LKS Metal WG Skałka Żabnica 2021-05-03 g.17:00
LKS Bory Pietrzykowice – RKS Cukrownik Chybie 2021-05-03 g.17:00
LKS 99 Pruchna – pauza


4 kolejka 8/9 – 05 – 2021
RKS Cukrownik Chybie – UKS APN Góral Istebna 2021-05-08 g.16:00
TS Metal Węgierska Górka – LKS Pogórze 2021-05-08 g.16:00
LKS Muńcuł Ujsoły – LKS Wisła Strumień 2021-05-08 g.16:00
LKS Metal WG Skałka Żabnica – KKS Spójnia Zebrzydowice 2021-05-08 g.16:00
LKS 99 Pruchna – LKS Bory Pietrzykowice 2021-05-09 g.16:00
LKS Goleszów – pauza


5 kolejka 15/16 – 05 – 2021
LKS Bory Pietrzykowice – LKS Goleszów 2021-05-15 g.16:00
UKS APN Góral Istebna – LKS 99 Pruchna 2021-05-16 g.17:00
LKS Pogórze – LKS Muńcuł Ujsoły 2021-05-16 g.11:00
KKS Spójnia Zebrzydowice – TS Metal Węgierska Górka 2021-05-15 g.16:00
RKS Cukrownik Chybie – LKS Metal WG Skałka Żabnica 2021-05-15 g.16:00
LKS Wisła Strumień – pauza


6 kolejka 22/23 – 05 – 2021
TS Metal Węgierska Górka – RKS Cukrownik Chybie 2021-05-22 g.16:00
LKS Muńcuł Ujsoły – KKS Spójnia Zebrzydowice 2021-05-22 g.16:00
LKS Metal WG Skałka Żabnica – LKS 99 Pruchna 2021-05-22 g.16:00
LKS Wisła Strumień – LKS Bory Pietrzykowice 2021-05-22 g.16:00
LKS Goleszów – UKS APN Góral Istebna 2021-05-22 g.16:00
LKS Pogórze – pauza

7 kolejka 29/30 – 05 – 2021
LKS Muńcuł Ujsoły – RKS Cukrownik Chybie 2021-05-29 g.16:00
TS Metal Węgierska Górka – LKS 99 Pruchna 2021-05-29 g.16:00
LKS Metal WG Skałka Żabnica – LKS Goleszów 2021-05-29 g.16:00
UKS APN Góral Istebna – LKS Wisła Strumień 2021-05-30 g.17:00
LKS Bory Pietrzykowice – LKS Pogórze 2021-05-29 g.16:00
KKS Spójnia Zebrzydowice – pauza


8 kolejka 03 – 06 – 2021
LKS Pogórze – UKS APN Góral Istebna 2021-06-03 g.16:00
LKS Wisła Strumień – LKS Metal WG Skałka Żabnica 2021-06-03 g.16:00
LKS Goleszów – TS Metal Węgierska Górka 2021-06-03 g.16:00
LKS 99 Pruchna – LKS Muńcuł Ujsoły 2021-06-03 g.16:00
LKS Bory Pietrzykowice – KKS Spójnia Zebrzydowice 2021-06-03 g.16:00
RKS Cukrownik Chybie – pauza


9 kolejka 5/6 – 06 – 202
KKS Spójnia Zebrzydowice – UKS APN Góral Istebna 2021-06-05 g.16:00
LKS Muńcuł Ujsoły – LKS Goleszów 2021-06-05 g.16:00
TS Metal Węgierska Górka – LKS Wisła Strumień 2021-06-05 g.16:00
LKS Metal WG Skałka Żabnica – LKS Pogórze 2021-06-05 g.16:00
RKS Cukrownik Chybie – LKS Bory Pietrzykowice 2021-06-05 g.16:00
LKS 99 Pruchna – pauza


10 kolejka 12/13 – 06 – 2021
UKS APN Góral Istebna – RKS Cukrownik Chybie 2021-06-12 g.17:00
LKS Pogórze – TS Metal Węgierska Górka 2021-06-12 g.16:00
LKS Wisła Strumień – LKS Muńcuł Ujsoły 2021-06-12 g.16:00
KKS Spójnia Zebrzydowice – LKS Metal WG Skałka Żabnica 2021-06-12 g.16:00
LKS Bory Pietrzykowice – LKS 99 Pruchna 2021-06-12 g.16:00
LKS Goleszów – pauza


11 kolejka 19/20-06-2021
LKS Goleszów – LKS Bory Pietrzykowice 2021-06-19 g.16:00
LKS 99 Pruchna – UKS APN Góral Istebna 2021-06-20 g.16:00
LKS Muńcuł Ujsoły – LKS Pogórze 2021-06-19 g.16:00
TS Metal Węgierska Górka – KKS Spójnia Zebrzydowice 2021-06-19 g.16:00
LKS Metal WG Skałka Żabnica – RKS Cukrownik Chybie 2021-06-19 g.16:00
LKS Wisła Strumień – pauza


12 kolejka 25-06-2021
RKS Cukrownik Chybie – TS Metal Węgierska Górka 2021-06-25 g.17:00
KKS Spójnia Zebrzydowice – LKS Muńcuł Ujsoły 2021-06-25 g.17:00
LKS 99 Pruchna – LKS Metal WG Skałka Żabnica 2021-06-25 g.17:00
LKS Bory Pietrzykowice – LKS Wisła Strumień 2021-06-25 g.17:00
UKS APN Góral Istebna – LKS Goleszów 2021-06-25 g.17:00
LKS Pogórze – pauza

 

Walne Zebranie

 
18.01.2021
 
Nadzwyczajne Walne zebranie członków TS Metal Węgierska Górka w sprawie
zmiany statutu odbędzie się w dniu 01.02.2021 w I terminie godz.17.00
w II terminie godz.17.15 na stadionie przy ul.3-Maja.
 
Roman Czech
Prezes Klubu

Tabela Ligi Okręgowej – grupa spadkowa

 

 

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki  (+)

Bramki  (-)

Bilans bramek

1

KKS Spójnia Zebrzydowice

10

23

26

9

17

2

LKS Bory Pietrzykowice

8

19

25

5

10

3

LKS Wisła Strumień

10

17

23

20

3

4

LKS Skałka Żabnica

8

15

21

12

9

5

RKS Cukrownik Chybie

10

13

21

24

-3

6

LKS 99 Pruchna

10

12

19

15

4

7

TS Metal Węgierska Górka

8

11

23

14

9

8

LKS Pogórze

10

11

14

22

-8

9

LKS Goleszów

10

10

15

25

-10

10

UKS APN Góral Istebna

8

8

15

21

-6

11

LKS Muńcuł Ujsoły

8

3

15

30

-15

Zakończenie rundy jesiennej 20/21

Meczem z drużyną TS Koszarawa Żywiec piłkarze TS Metal Węgierska Górka zakończyli rundę jesienną rozgrywek ligi okręgowej. 
Po osiemnastu kolejkach tego nietypowego, trudnego dla wszystkich sezonu drużyna zajęła siódme miejsce i według planu rozgrywek w rundzie wiosennej mierzyć się będzie z zespołami grupy A, zajmującymi miejsca od piątego do dziesiątego. 

Zawodnikom gratulujemy udanych występów i życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach!

 

Okręg.6 gr.B (Podokręg Żywiec) – sezon 2020/2021

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1 KS Góral Żywiec 16 38 45:17 12 2 2
2 TS Koszarawa Żywiec 16 36 59:16 11 3 2
3 LKS Soła Rajcza 16 31 48:26 9 4 3
4 LKS Podhalanka Milówka 16 29 51:30 9 2 5
5 LKS Bory Pietrzykowice 16 27 35:34 8 3 5
6 LKS Metal WG – Skałka Żabnica 16 20 32:34 5 5 6
7 TS Metal Węgierska Górka 16 11 28:54 3 2 11
8 UKS APN Góral Istebna 16 8 19:66 2 2 12
9 LKS Muńcuł Ujsoły 16 4 19:59 1 1 14

 

Okręg.6 gr.A (Podokręg Żywiec) – sezon 2020/2021

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1 KP Beskid Skoczów 17 46 77:19 15 1 1
2 LKS Tempo Puńców 17 36 55:25 11 3 3
3 LKS Błyskawica Drogomyśl 16 33 56:28 10 3 3
4 WSS Wisła 17 32 55:35 10 2 5
5 KKS Spójnia Zebrzydowice 17 25 37:30 7 4 6
6 LKS Wisła Strumień 16 19 31:45 5 4 7
7 LKS Pogórze 17 15 23:52 4 3 10
8 RKS Cukrownik Chybie 17 13 27:58 4 1 12
9 LKS 99 Pruchna 17 12 24:61 4 0 13
10 LKS Goleszów 17 10 22:54 3 1 13

Sezon 20/21 18. kolejka

14.11 TS Metal Węgierska Górka 0:4
(0:0)
TS Koszarawa Żywiec 14:00

Skład drużyny:

Trener:
Tomasz Sala

Sezon 20/21 17. kolejka

11.11 KS Góral Żywiec 5:3
(4:0)
TS Metal Węgierska Górka 14:00

Skład drużyny:

Trener: 
Tomasz Sala

Strzelcy bramek:

5:1  50′ Tomiczek Damian
5:2  64′ Pawlus Konrad
5:3  67′ Pękala Tomasz (głową)

Aktualna tabela:

Okręg.6 gr.B (Podokręg Żywiec) – sezon 2020/2021

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1 KS Góral Żywiec 16 38 45:17 12 2 2
2 TS Koszarawa Żywiec 15 33 55:16 10 3 2
3 LKS Soła Rajcza 15 30 45:23 9 3 3
4 LKS Podhalanka Milówka 15 28 48:27 9 1 5
5 LKS Bory Pietrzykowice 15 24 28:31 7 3 5
6 LKS Metal WG – Skałka Żabnica 15 19 31:33 5 4 6
7 TS Metal Węgierska Górka 15 11 28:50 3 2 10
8 UKS APN Góral Istebna 15 7 18:65 2 1 12
9 LKS Muńcuł Ujsoły 15 4 16:52 1 1 13

Sezon 20/21 15. kolejka

31.10 LKS Muńcuł Ujsoły 3:1
(1:1)
TS Metal Węgierska Górka 14:00

Skład drużyny:

Trener: 
Tomasz Sala

Strzelec bramki:

  • 0:1



Sezon 20/21 14. kolejka

25.10 UKS APN Góral Istebna 2:3
(1:0)
TS Metal Węgierska Górka 14:30

Skład drużyny:

Trener: 
Tomasz Sala

Strzelcy bramek:

 

Aktualna tabela:

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1 LKS Soła Rajcza 13 29 44:19 9 2 2
2 KS Góral Żywiec 13 29 33:14 9 2 2
3 LKS Podhalanka Milówka 12 25 41:18 8 1 3
4 TS Koszarawa Żywiec 12 24 35:14 7 3 2
5 LKS Bory Pietrzykowice 12 19 23:27 6 1 5
6 LKS Metal WG – Skałka Żabnica 13 16 26:29 4 4 5
7 TS Metal Węgierska Górka 13 11 24:42 3 2 8
8 UKS APN Góral Istebna 12 6 17:49 2 0 10
9 LKS Muńcuł Ujsoły 12 1 12:43 0 1 11

 

Sezon 20/21 13. kolejka

21.10 TS Metal Węgierska Górka 1:5
(1:3)
LKS Podhalanka Milówka 15:30

Skład drużyny:

Trener: 
Tomasz Sala

Strzelec bramki: