Wyniki rundy wiosennej klasy A

GKS Radziechowy-Wieprz II 0:2 (0:0) TS Metal Węgierska Górka
Bramki: 85′ Słowik Łukasz, 90′ Ficek Paweł

LKS Koszarawa Babia Góra 2:4 (1:3) TS Metal Węgierska Górka
Bramki: 3′ Kozak Marcin (głową), 32′ Kozak Marcin (głową), 45′ Szumlas Szymon, 72′ Słowik Łukasz (głową)

TS Metal Węgierska Górka 1:0 (1:0) LKS Pewel Mała
Bramki: 22′ Słowik Łukasz

LKS Muńcuł Ujsoły 1:2 (0:1) TS Metal Węgierska Górka
Bramki: 40′ Biegun Łukasz, 82′ Cieślar Damian (głową)

Aktualna tabela:

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1 TS Metal Węgierska Górka 17 48 52:16 16 0 1
2 LKS Soła Rajcza 17 45 81:9 15 0 2
3 LKS Podhalanka Milówka 17 43 65:17 14 1 2
4 LKS Koszarawa Babia Góra 17 34 52:46 11 1 5
5 LKS Bory Pietrzykowice 17 32 56:24 10 2 5
6 GKS Radziechowy-Wieprz II 17 29 42:32 9 2 6
7 LKS Magórka Czernichów-Tresna 17 20 29:57 6 2 9
8 LKS Skrzyczne Lipowa 17 19 31:42 6 1 10
9 LKS Beskid Gilowice 17 18 31:36 5 3 9
10 LKS Sopotnia 17 17 24:57 5 2 10
11 UKS Maksymilian Cisiec 17 12 22:44 3 3 11
12 LKS Pewel Mała 17 10 25:47 3 1 13
13 TS Soła Żywiec 17 10 19:49 2 4 11
14 LKS Muńcuł Ujsoły 17 9 18:71 3 0 14

 

Wyniki rundy jesiennej klasy A

TS Metal Węgierska Górka 6:0 (2:0) LKS Koszarawa Babia Góra
LKS Pewel Mała 0:3 (0:3) TS Metal Węgierska Górka
TS Metal Węgierska Górka 8:1 (6:0) LKS Muńcuł Ujsoły
LKS Podhalanka Milówka 1:2 (0:1) TS Metal Węgierska Górka
TS Metal Węgierska Górka 2:1 (1:1) LKS Soła Rajcza
LKS Skrzyczne Lipowa 2:4 (0:2) TS Metal Węgierska Górka
LKS Sopotnia 1:2 (0:1) TS Metal Węgierska Górka
TS Metal Węgierska Górka 1:0 (0:0) LKS Magórka Czernichów-Tresna
LKS Bory Pietrzykowice 4:1 (1:0) TS Metal Węgierska Górka
TS Metal Węgierska Górka 4:2 (2:0) LKS Beskid Gilowice
TS Soła Żywiec 1:4 (1:3) TS Metal Węgierska Górka

Aktualna tabela:

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1 TS Metal Węgierska Górka 12 33 41:13 11 0 1
2 LKS Podhalanka Milówka 13 31 53:17 10 1 2
3 LKS Koszarawa Babia Góra 11 25 36:29 8 1 2
4 LKS Soła Rajcza 10 24 41:7 8 0 2
5 LKS Bory Pietrzykowice 10 20 38:14 6 2 2
6 LKS Magórka Czernichów-Tresna 11 19 28:29 6 1 4
7 GKS Radziechowy-Wieprz II 10 16 22:23 5 1 4
8 LKS Beskid Gilowice 12 12 20:28 3 3 6
9 UKS Maksymilian Cisiec 11 11 20:25 3 2 6
10 TS Soła Żywiec 11 7 11:28 1 4 6
11 LKS Skrzyczne Lipowa 11 7 19:38 2 1 8
12 LKS Sopotnia 10 7 14:38 2 1 7
13 LKS Muńcuł Ujsoły 10 6 12:47 2 0 8
14 LKS Pewel Mała 12 4 20:39 1 1 10

 

Inauguracja sezonu klasy A 2017/2018

W inauguracyjnym meczu klasy A podokręgu Żywiec, TS METAL Węgierska Górka pokonał LKS Radziechowy-Wieprz 4:0.

TS METAL wystąpił w następującym składzie:

Gołuch Wojciech
Krutak Paweł
Szumlas Szymon
Cieślar Damian
Kukioła Paweł
Biegun Łukasz
Kozak Marcin
(82′ Zmiana Dziedzic Andrzej )
Kozubowski Jan Zmiana Żółta kartka
(70′ Zmiana Mieszczak Michał )
Pietraszko Tomasz
Pękala Tomasz
(88′ Zmiana Jurasz Wacław )
Pawlus Marek Zmiana
(60′ Zmiana Kania Maciej )

Bramki zdobyli:

    10′ Biegun Łukasz
    27′ Pawlus Marek
    76′ Pietraszko Tomasz
    88′ Pękala Tomasz

Trener zespołu: Robert Sołtysek

Aktualna tabela:

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1 LKS Podhalanka Milówka 1 3 9:2 1 0 0
2 LKS Soła Rajcza 1 3 6:0 1 0 0
3 UKS Maksymilian Cisiec 1 3 6:1 1 0 0
4 LKS Bory Pietrzykowice 1 3 5:1 1 0 0
5 TS Metal Węgierska Górka 1 3 4:0 1 0 0
6 LKS Beskid Gilowice 1 3 3:1 1 0 0
7 LKS Koszarawa Babia Góra 1 1 2:2 0 1 0
8 TS Soła Żywiec 1 1 2:2 0 1 0
9 LKS Pewel Mała 1 0 1:3 0 0 1
10 LKS Muńcuł Ujsoły 1 0 1:5 0 0 1
11 GKS Radziechowy-Wieprz II 1 0 0:4 0 0 1
12 LKS Skrzyczne Lipowa 1 0 1:6 0 0 1
13 LKS Sopotnia 1 0 0:6 0 0 1
14 LKS Magórka Czernichów-Tresna 1 0 2:9 0 0 1

Terminarz klasy A Podokręgu Żywiec na sezon 2017/2018

1 kolejka
12.08    TS Metal Węgierska Górka    –    GKS Radziechowy-Wieprz II    16:00

2 kolejka
20.08    TS Metal Węgierska Górka    –    LKS Koszarawa Babia Góra    16:00

3 kolejka
26.08    LKS Pewel Mała    –    TS Metal Węgierska Górka    16:00

4 kolejka
03.09    TS Metal Węgierska Górka    –    LKS Muńcuł Ujsoły    16:00

5 kolejka
09.09    LKS Podhalanka Milówka    –    TS Metal Węgierska Górka    16:00

6 kolejka
17.09    TS Metal Węgierska Górka    –    LKS Soła Rajcza    16:00

7 kolejka
23.09    UKS Maksymilian Cisiec    –    TS Metal Węgierska Górka    16:00

8 kolejka
01.10    TS Metal Węgierska Górka    –    LKS Skrzyczne Lipowa    16:00

9 kolejka
08.10    LKS Sopotnia    –    TS Metal Węgierska Górka    15:00

10 kolejka
15.10    TS Metal Węgierska Górka    –    LKS Magórka Czernichów-Tresna    16:00

11 kolejka
22.10    LKS Bory Pietrzykowice    –    TS Metal Węgierska Górka    14:00

12 kolejka
29.10    TS Metal Węgierska Górka    –    LKS Beskid Gilowice    16:00

13 kolejka
05.11    TS Soła Żywiec    –    TS Metal Węgierska Górka    11:00

Wyniki rundy wiosennej B klasy Żywiec seniorów

TS Metal Węgierska Górka 2:0 (1:0) LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze

Skład
    Szczotka Dominik
    Szumlas Szymon
    Jachowicz Piotr Żółta kartka
    Marszałek Dawid
    Burger Marcin
    Kozak Marcin Zmiana
    (65′ Zmiana Dziedzic Andrzej )
    Biegun Łukasz Zmiana
    (86′ Zmiana Czaniecki Paweł )
    Pietraszko Tomasz Żółta kartka
    Krutak Paweł
    Pękala Tomasz Zmiana
    (72′ Zmiana Mieszczak Michał)
    Ficek Paweł Zmiana
    (82′ Zmiana Kania Maciej)
Bramki
    27′ Ficek Paweł
    86′ Mieszczak Michał (głową)

TS Metal Węgierska Górka 3:1 (1:1) LKS Grapa Trzebinia

Skład
    Szczotka Dominik
    Szumlas Szymon
    Jachowicz Piotr Zmiana Żółta kartka
    (78′ Zmiana Sołtysek Robert)
    Burger Marcin Żółta kartka
    Marszałek Dawid
    Cieślar Damian Gol Żółta kartka
    Biegun Łukasz Zmiana
    (85′ Zmiana Dziedzic Andrzej)
    Krutak Paweł
    Pękala Tomasz Zmiana
    (50′ Zmiana Pawlus Marek)
    Mieszczak Michał Zmiana
    (60′ Zmiana Czaniecki Paweł)
Bramki
   34′ Pezdek Dawid (sam)
   72′ Cieślar Damian
   82′ Sołtysek Robert (głową)

LKS Sokół Słotwina 0:5 (0:4) TS Metal Węgierska Górka

Skład
     Piela Tomasz Zmiana
     (90′ Zmiana  Jurasz Wacław)
     Szumlas Szymon
     Jachowicz Piotr
     Burger Marcin
     Pietraszko Tomasz
     Kozak Marcin Zmiana
     (80′ Zmiana  Gawron Piotr)
     Gol Krutak Paweł
     Gol Gol Biegun Łukasz Zmiana
     (70′ Zmiana  Dziedzic Andrzej)
     Kozubowski Jan
     Kania Maciej Zmiana
     (60′ Zmiana Żółta kartka Czaniecki Paweł)
     Mieszczak Michał
Bramki
    4′ Biegun Łukasz (wolny)
    5′ Kania Maciej
    35′ Biegun Łukasz
    44′ Krutak Paweł
    70′ Czaniecki Paweł

TS Metal Węgierska Górka 4:1 (0:1) LKS Pewel Mała

Skład
    Szczotka Dominik
    Szumlas Szymon
    Krutak Paweł
    Pietraszko Tomasz Żółta kartka
    Cieślar Damian
    Biegun Łukasz Żółta kartka
    Marszałek Dawid
    Kozubowski Jan Zmiana Żółta kartka
    (46′ Zmiana Kania Maciej)
    Pawlus Marek Zmiana
    (46′ Zmiana Sołtysek Robert)
    Ficek Paweł Zmiana
    (80′ Zmiana Czaniecki Paweł )
    Jachowicz Piotr
     Mieszczak Michał
Bramki
    56′ Sołtysek Robert
    59′ Kania Maciej
    88′ Kania Maciej
    90′ Sołtysek Robert

LKS Magura Bystra 2:10 (2:1) TS Metal Węgierska Górka

Skład
     Szczotka Dominik
     Szumlas Szymon
     Krutak Paweł
     Pietraszko Tomasz
     Biegun Łukasz Zmiana
     (75′ Zmiana Gawron Piotr)
     Marszałek Dawid
     Kania Maciej
     Żółta kartka Kozubowski Jan
     Mieszczak Michał
     Dziedzic Andrzej Zmiana
     (60′ Zmiana Sołtysek Robert)
     Żółta kartka Czaniecki Paweł
Bramki
    44′ Biegun Łukasz
    55′ Kania Maciej
    57′ Szumlas Szymon (k)
    62′ Sołtysek Robert
    68′ Mieszczak Michał
    70′ Sołtysek Robert
    80′ Pietraszko Tomasz
    82′ Pietraszko Tomasz
    87′ Pietraszko Tomasz
    88′ Gawron Piotr

TS Metal Węgierska Górka 0:1 (0:1) LKS Koszarawa Babia Góra

Skład
    Szczotka Dominik
    Szumlas Szymon
    Pietraszko Tomasz
    Kania Tomasz
    Cieślar Damian
    Ficek Paweł Żółta kartka
    Kozak Marcin
    Dziedzic Andrzej Zmiana
    (65′ Zmiana Sołtysek Robert Żółta kartka)
    Kozubowski Jan Żółta kartka
    Czaniecki Paweł
    Gawron Piotr Zmiana
    (55′ Zmiana Piela Tomasz)
Bramki
    13′ Ficek Paweł
    57′ Kozubowski Jan
    68′ Sołtysek Robert
    92′ Gołuch Wojciech

LKS Juszczyna 2:2 (1:0) TS Metal Węgierska Górka

Skład
     Szczotka Dominik
     Jachowicz Piotr
     Burger Marcin
     Żółta kartka Marszałek Dawid Zmiana
     (50′ Zmiana  Mieszczak Michał)
     Pietraszko Tomasz
     Żółta kartka Cieślar Damian
     Kozak Marcin
     Krutak Paweł
     Biegun Łukasz
     Ficek Paweł
     Kania Maciej Zmiana
    (65′ Zmiana Czaniecki Paweł)
Bramki
    57′ Pietraszko Tomasz
    90′ Czaniecki Paweł

LKS Beskid Kocierz 1:8 (0:6) TS Metal Węgierska Górka

Skład
     Szczotka Dominik Zmiana
     (46′ Zmiana  Gołuch Wojciech)
     Pietraszko Tomasz
     Jachowicz Piotr
     Kozak Marcin
     Cieślar Damian Zmiana
     (46′ Zmiana  Dziedzic Andrzej)
     Marszałek Dawid
     Krutak Paweł
     Ficek Paweł Zmiana
     (60′ Zmiana Gawron Piotr)
     Kozubowski Jan
     Kania Maciej
     Burger Marcin Zmiana
     (46′ Zmiana Czaniecki Paweł)
Bramki
   12′ Ficek Paweł (k)
   15′ Kania Maciej
   15′ Kania Maciej (głową)
   20′ Ficek Paweł
   33′ Ficek Paweł (k)
   43′ Pietraszko Tomasz (wolny)
   67′ Gawron Piotr
   85′ Pietraszko Tomasz

TS Metal Węgierska Górka 3:1 (1:0) LKS Korbielów

Skład
    Szczotka Dominik
    Pietraszko Tomasz
    Kozak Marcin
    Burger Marcin Zmiana
    (60′ Zmiana Dziedzic Andrzej )
    Cieślar Damian
    Ficek Paweł
    Kozubowski Jan Zmiana
    (46′ Zmiana Pękala Tomasz)
    Krutak Paweł
    Biegun Łukasz Zmiana
    (68′ Zmiana Jachowicz Piotr)
    Kania Maciej
    Marszałek Dawid Zmiana
    (60′ Zmiana Mieszczak Michał )
Bramki
    7′ Ficek Paweł  
    80′ Pękala Tomasz
    86′ Kania Maciej

Mundialito U12

W turnieju Mundialito U12 drużyna TS Metal Węgierska Górka zajęła I miejsce.

Mecze grupowe

TS Metal Węgierska Górka – Naprzód Rydułtowy 5:0
TS Metal Węgierska Górka- Beskid Gilowice 0:1
TS Metal Węgierska Górka- TS Skalanka      3:1
Wchodzimy z drugiego miejsca z grupy do Ligi Mistrzowskiej

Liga Mistrzowska

TS Metal Węgierska Górka- Piast Cieszyn 3:1
Podbeskidzie Bielsko-Biała-TS Metal Węgierska Górka 0:1
TS Metal Węgierska Górka- Beskid Gilowice 0:0
Zajmujemy drugie miejsce w grupie mistrzowskiej i gramy półfinał z pierwszą drużyną grupy mistrzowskiej na hali w Milówce.

Półfinał

Pogoń Ruda Śląska-TS Metal Węgierska Górka 1:2

Finał

UKS Lisek Milówka -TS Metal Węgierska Górka 1:1 k 3:4

Tabela B klasa seniorzy

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1 TS Metal Węgierska Górka 9 25 31:7 8 1 0
2 LKS Koszarawa Babia Góra 9 19 24:12 6 1 2
3 LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze 9 18 37:15 5 3 1
4 LKS Pewel Mała 9 15 19:20 5 0 4
5 LKS Korbielów 9 13 30:26 4 1 4
6 LKS Grapa Trzebinia 9 13 27:24 4 1 4
7 LKS Juszczyna 9 10 22:25 3 1 5
8 LKS Beskid Kocierz 9 8 15:36 2 2 5
9 LKS Sokół Słotwina 8 5 12:32 1 2 5
10 LKS Magura Bystra 8 0 17:37 0 0 8