Puchar Polski 2019/2020

2. kolejka

10.08LKS Grapa Trzebinia4:4
(3:3)
k. 5:6
TS Metal Węgierska Górka17:00

Skład drużyny:
 Szczotka Dominik 
Kukioła Paweł 
Szumlas Szymon (40′   Gluza Przemysław
Krutak Paweł 
Jachowicz Piotr (60′   Dziedzic Andrzej
Gołębiowski Damian 
Kochutek Marcin 
Pochopień Mateusz  
Ficek Paweł (65′   Gawron Piotr
Biegun Michał 
Pękala Tomasz (65′   Burger Marcin)

Trener:
Robert Sołtysek

Strzelcy bramek:
6′ Ficek Paweł
32′ Ficek Paweł (głową)
42′ Gołębiowski Damian
66′ Gawron Piotr

Puchar Polski 2019/2020

  1. Kolejka
28.07LKS Muńcuł Ujsoły2:5
(2:2)
TS Metal Węgierska Górka16:00

Skład drużyny:
Szczotka Dominik 
Biegun Michał 
 Kochutek Marcin (65′   Dziedzic Andrzej
Ficek Paweł 
Kukioła Paweł 
Gołębiowski Damian  
Szumlas Szymon 
Jachowicz Piotr
Gawron Piotr 
Pochopień Mateusz (60′   Habdas Marcin
Krutak Paweł (70′   Czaniecki Paweł)

Trener:
Robert Sołtysek

Strzelcy bramek:
10′ Szumlas Szymon (k)
42′ Gawron Piotr
49′ Kochutek Marcin
60′ Kochutek Marcin
86′ Szumlas Szymon



Podsumowanie sezonu 2018/2019

Piłkarze TS Metal Węgierska Górka kończą rozgrywki Klasy A podokręgu Żywiec z 51 punktami zdobytymi w 26 meczach (16 wygranych, 3 remisy, 7 przegranych). Pozwala im to zająć 4 miejsce w tabeli kształtującej się następująco:

LPNazwa KlubuMPKTBWRP
1LKS Metal WG – Skałka Żabnica2665101:332123
2LKS Bory Pietrzykowice266589:292051
3LKS Podhalanka Milówka266492:262114
4TS Metal Węgierska Górka265169:351637
5LKS Leśna264047:391178
6LKS Koszarawa Babia Góra263962:5612311
7LKS Skrzyczne Lipowa263640:5511312
8GKS Radziechowy-Wieprz II263138:469413
9LKS Beskid Gilowice262947:739215
10LKS Muńcuł Ujsoły262750:968315
11LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze262647:547514
12LKS Sopotnia262043:774814
13TS Soła Żywiec261435:743518
14LKS Juszczyna261233:1003320

26. kolejka

15.06TS Metal Węgierska Górka1:2
(0:1)
LKS Koszarawa Babia Góra16:00

Skład drużyny:
Szczotka Dominik 
Kukioła Paweł  (72′  Gawron Piotr )
Szumlas Szymon
 Gluza Przemysław  (72′  Pękala Tomasz )
Pietraszko Tomasz
 Gołębiowski Damian 
Kochutek Marcin 
Szczotka Dawid 
Biegun Michał  (46′  Czaniecki Paweł )
Piela Tomasz  (46′  Słowik Łukasz )
Krutak Paweł 

Trener:
Robert Sołtysek

Strzelcy bramek:
55′ Kochutek Marcin (k)

25. kolejka

09.06LKS Leśna2:2
(2:1)
TS Metal Węgierska Górka15:00

Skład drużyny:
Szczotka Dominik 
Kukioła Paweł  
Szumlas Szymon
 Mieszczak Michał 
Szczotka Dawid 
Gołębiowski Damian (85′   Gawron Piotr
Kochutek Marcin 
Szrajner Dominik (75′   Czaniecki Paweł
Biegun Łukasz (55′   Pawlus Konrad
Gluza Przemysław (68′   Biegun Michał
Krutak Paweł

Trener:
Robert Sołtysek

Strzelcy bramek:
26′ Szumlas Szymon (k)
49′ Szumlas Szymon (głową)

23. kolejka

26.05TS Soła Żywiec0:5
(0:3)
TS Metal Węgierska Górka11:00

Skład drużyny:
Szczotka Dominik 
Kukioła Paweł 
Szumlas Szymon 
 Biegun Łukasz (75′   Gluza Przemysław
Mieszczak Michał 
Gołębiowski Damian 
 Kochutek Marcin (60′   Piela Tomasz
Szrajner Dominik (85′   Gawron Piotr)
 Pietraszko Tomasz 
Kozak Marcin (65′   Czaniecki Paweł
Krutak Paweł

Trener:
Robert Sołtysek

Strzelcy bramek:
14′ Biegun Łukasz
30′ Biegun Łukasz
45′ Kochutek Marcin (głową)
52′ Kochutek Marcin
86′ Czaniecki Paweł

22. kolejka

19.05GKS Radziechowy-Wieprz II1:3
(0:2)
TS Metal Węgierska Górka14:00

Skład drużyny:
Szczotka Dominik 
Kukioła Paweł 
Jachowicz Piotr 
Gluza Przemysław 
Biegun Łukasz (65′   Słowik Łukasz
Gołębiowski Damian 
Kochutek Marcin (58′   Mieszczak Michał)
 Szrajner Dominik
 Gawron Piotr (46′   Pawlus Konrad
Pietraszko Tomasz (75′   Kozak Marcin)
 Krutak Paweł

Trener:
Robert Sołtysek

Strzelcy bramek:
10′ Kochutek Marcin (k)
42′ Krutak Paweł
54′ Gluza Przemysław

20. kolejka

04.05LKS Sopotnia0:6
(0:3)
TS Metal Węgierska Górka15:00

Skład drużyny:
Szczotka Dominik 
Mieszczak Michał (58′   Gluza Przemysław)  
Szumlas Szymon
 Jachowicz Piotr (75′   Piela Tomasz
Biegun Michał (46′   Kukioła Paweł
Kochutek Marcin (75′   Gawron Piotr)
 Krutak Paweł 
Szrajner Dominik (66′     Słowik Łukasz
Pietraszko Tomasz 
Szczotka Dawid 
Gołębiowski Damian

Trener:
Robert Sołtysek

Strzelcy bramek:

10′ Szumlas Szymon
32′ Szumlas Szymon
42′ Krutak Paweł
54′ Kochutek Marcin
86′ Słowik Łukasz
88′ Słowik Łukasz