Remis z Łękawicą

W dniu 20.09.2015r na stadionie w Węgierskiej Górce odbył się mecz pomiędzy TS Metal Węgierska Górka a LKS Orzeł Łękawica.Faworytem spotkania wydawała się drużyna z Łękawicy która w trzech spotkaniach zgromadziła do tej pory komplet punktów i jest typowana jako faworyt ligi.Nasi piłkarze do meczu jednak podeszli z wielkim zaangażowaniem oraz pewnością siebie i pomimo prowadzenia zespołu gości po pierwszej połowie co było konsekwencją faulu w polu karnym i wykorzystanego rzutu karnego przez Roberta Mrózka w 27min. zdołali strzelić gola oraz stworzyć kilka dobrych okazji do podwyższenia rezultatu.Bramkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego zdobył Paweł Ficek w 83min. strzałem głową.Z przebiegu meczu remis wydaje się być zasłużonym wynikiem choć przy odrobinie szczęścia mogliśmy się pokusić o wygraną.Końcowy rezultat spotkania to 1:1.Ligowa Tabela w odnośniku.

Mecz rozpoczął się minutą ciszy poświęconą Tacie naszego zawodnika Kamila Łajczaka który miał pogrzeb w sobotę 19.09.Na znak solidarności wszyscy założyliśmy na ten mecz czarne opaski.Zarząd klubu oraz koledzy z szatni składają serdeczne kondolencje jemu oraz jego rodzinie w tym trudnym dla nich czasie.Kamil jesteśmy z tobą!