Wygrana z Pewlą

W sobotę nasza drużyna w meczu wyjazdowym zgarnęła kolejne 3pkt. do ligowej tabeli,tym razem wynik meczu to 1:4 dla TS Metal.Nim mecz na dobre się rozpoczął nasza drużyna już cieszyła się z prowadzenia bowiem już w 3 minucie gry bramkę zdobył Tomasz Pękala.Po tym trafieniu drużyna gospodarzy nie zdążyła się otrząsnąć gdyż kolejny gol został strzelony przez Dawida Marszałka już w 5 minucie i wydawało się że mecz zakończy się pogromem.Jednak po drugim golu drużyna z Pewli zareagowała odpowiednio starając się przenieść grę pod pole karne TS Metal i stworzyć parę ciekawych akcji.Ten stan rzeczy utrzymywał się do min.23 gdy gola zdobył nasz grający trener Robert Sołtysek.Więcej goli w pierwszej części spotkania nie widziano i wynik do przerwy to 0:3 co świadczy o dominacji Metalu w pierwszych 45 minutach.Na następne bramki kibicom przyszło czekać do drugiej połowy która była bardziej wyrównana.Wynik meczu na 0:4 zmienił w 55 minucie. Marek Pawlus strzelając swoją 4 bramkę w sezonie.W ostatniej akcji meczu grająca ambitnie drużyna LKS Pewel Mała zdołała strzelić gola na 1:4 po czym sędzia zakończył spotkanie i mogliśmy się cieszyć z zasłużonego zwycięstwa.