Zwycięstwo nad Błękitnymi

W meczu 13 kolejki Żywieckiej B-klasy TS Metal pokonał na boisku w Żywcu miejscowych Błękitnych 0:4.Jako pierwszy bramkę zdobył najlepszy strzelec Metalu w obecnym sezonie Paweł Ficek który wykorzystał rzut karny podyktowany za zagranie piłki ręką w polu karnym w 22 minucie spotkania.W pierwszej połowie kibice oraz piłkarze nie zobaczyli więcej goli i na przerwę nasz zespół schodził z jednobramkowym prowadzeniem.Drugą połowę rozpoczęliśmy bardzo dobrze ,po indywidualnej akcji przeprowadzonej środkiem boiska pięknym strzałem z okolicy 20 metra popisał się Paweł Ficek zdobywając swoją 2 bramkę w meczu oraz 7 w sezonie.Kolejnego gola zdobyliśmy w 56 minucie po bardzo dobrym rozegraniu rzutu wolnego pośredniego z okolicy 5-tego metra,wykańczającym akcje okazał się debiutujący w barwach TS Metal Marcin Strzałka.W minucie 76 po składnej akcji naszej drużny wynik ustalił Krzysztof Motyka tym samym odbierając rywalom nadzieje na dobry wynik.Podkreślić należy również dobrą grę linii defensywnej w tym spotkaniu gdyż po raz pierwszy w sezonie nie straciliśmy bramki.Kolejny mecz w najbliższą niedziele o godz.11 w Cięcinie gdzie naszym rywalem będzie zespół LKS Smrek Ślemień.