Archiwum kategorii: Aktualności

Sezon 19/20 7. kolejka

21.09TS Metal Węgierska Górka4:0
(3:0)
LKS Jeleśnianka Jeleśnia16:00

Skład drużyny:
Szczotka Dominik  (46′  Gołuch Wojciech )
Biegun Łukasz  (60′  Gawron Piotr )
Kochutek Marcin 
Ficek Paweł 
Gluza Przemysław  (46′  Biegun Michał )
Gołębiowski Damian 
Szumlas Szymon    (60′  Pochopień Mateusz )
Jachowicz Piotr  (68′  Pękala Tomasz )
Tomiczek Damian 
Krutak Paweł
 Gawliński Michał 

Trener:
Robert Sołtysek

Strzelcy bramek:
14′ Gołębiowski Damian
36′ Szumlas Szymon
42′ Szumlas Szymon (głową)
57′ Szumlas Szymon (głową)



Sezon 19/20 2. kolejka

18.09LKS Muńcuł Ujsoły0:2
(0:1)
TS Metal Węgierska Górka17:00

Skład drużyny:
 Szczotka Dominik 
Biegun Łukasz 
Ficek Paweł (60′   Pochopień Mateusz)
 Kukioła Paweł  
 Gołębiowski Damian  
Szumlas Szymon
 Jachowicz Piotr
 Tomiczek Damian (85′   Gawron Piotr
Krutak Paweł 
Gawliński Michał
 Pękala Tomasz (46′   Kochutek Marcin)

Trener:
Robert Sołtysek

Strzelcy bramek:
44′ Szumlas Szymon (k)
70′ Szumlas Szymon


Sezon 19/20 5. kolejka

08.09LKS Leśna1:2
(0:1)
TS Metal Węgierska Górka15:00

Skład drużyny:
Szczotka Dominik 
Szumlas Szymon 
Kukioła Paweł (55′   Biegun Michał
Gluza Przemysław 
Gawliński Michał 
Gołębiowski Damian
 Kochutek Marcin (75′   Pochopień Mateusz)
 Biegun Łukasz (85′   Czaniecki Paweł)
Ficek Paweł (60′   Pękala Tomasz
Tomiczek Damian
Krutak Paweł

Trener:
Robert Sołtysek

Strzelcy bramek:
44′ Łoboz Piotr (sam)
79′ Biegun Łukasz

Sezon 19/20 4. kolejka

31.08TS Metal Węgierska Górka6:1
(4:1)
LKS Sopotnia16:00

Skład drużyny:
Szczotka Dominik
 Kukioła Paweł  (63′  Pękala Tomasz )
Szumlas Szymon 
Biegun Łukasz    (55′  Gluza Przemysław )
Ficek Paweł  (80′  Gawron Piotr )
Gołębiowski Damian 
Kochutek Marcin
 Gawliński Michał 
Jachowicz Piotr  (70′  Biegun Michał )
Tomiczek Damian  
Krutak Paweł 

Trener:
Robert Sołtysek

Strzelcy bramek:
18′ Biegun Łukasz
32′ Biegun Łukasz
40′ Tomiczek Damian
45′ Biegun Łukasz
70′ Tomiczek Damian
80′ Gołębiowski Damian

Sezon 19/20 1. kolejka

15.08TS Soła Żywiec2:3
(0:1)
TS Metal Węgierska Górka11:00

Skład drużyny:
Szczotka Dominik 
Kukioła Paweł  
Szumlas Szymon 
Kozak Marcin 
Jachowicz Piotr (65′   Gawron Piotr
Gołębiowski Damian 
Kochutek Marcin 
Ficek Paweł (68′   Firlejczyk Artur
Biegun Łukasz 
Biegun Michał (85′   Czaniecki Paweł
Pękala Tomasz (58′   Dziedzic Andrzej)

Trener:
Robert Sołtysek

Strzelcy bramek:
36′ Szumlas Szymon (k)
81′ Szumlas Szymon (głową)
87′ Biegun Łukasz

Puchar Polski 2019/2020

2. kolejka

10.08LKS Grapa Trzebinia4:4
(3:3)
k. 5:6
TS Metal Węgierska Górka17:00

Skład drużyny:
 Szczotka Dominik 
Kukioła Paweł 
Szumlas Szymon (40′   Gluza Przemysław
Krutak Paweł 
Jachowicz Piotr (60′   Dziedzic Andrzej
Gołębiowski Damian 
Kochutek Marcin 
Pochopień Mateusz  
Ficek Paweł (65′   Gawron Piotr
Biegun Michał 
Pękala Tomasz (65′   Burger Marcin)

Trener:
Robert Sołtysek

Strzelcy bramek:
6′ Ficek Paweł
32′ Ficek Paweł (głową)
42′ Gołębiowski Damian
66′ Gawron Piotr

Puchar Polski 2019/2020

  1. Kolejka
28.07LKS Muńcuł Ujsoły2:5
(2:2)
TS Metal Węgierska Górka16:00

Skład drużyny:
Szczotka Dominik 
Biegun Michał 
 Kochutek Marcin (65′   Dziedzic Andrzej
Ficek Paweł 
Kukioła Paweł 
Gołębiowski Damian  
Szumlas Szymon 
Jachowicz Piotr
Gawron Piotr 
Pochopień Mateusz (60′   Habdas Marcin
Krutak Paweł (70′   Czaniecki Paweł)

Trener:
Robert Sołtysek

Strzelcy bramek:
10′ Szumlas Szymon (k)
42′ Gawron Piotr
49′ Kochutek Marcin
60′ Kochutek Marcin
86′ Szumlas Szymon



Podsumowanie sezonu 2018/2019

Piłkarze TS Metal Węgierska Górka kończą rozgrywki Klasy A podokręgu Żywiec z 51 punktami zdobytymi w 26 meczach (16 wygranych, 3 remisy, 7 przegranych). Pozwala im to zająć 4 miejsce w tabeli kształtującej się następująco:

LPNazwa KlubuMPKTBWRP
1LKS Metal WG – Skałka Żabnica2665101:332123
2LKS Bory Pietrzykowice266589:292051
3LKS Podhalanka Milówka266492:262114
4TS Metal Węgierska Górka265169:351637
5LKS Leśna264047:391178
6LKS Koszarawa Babia Góra263962:5612311
7LKS Skrzyczne Lipowa263640:5511312
8GKS Radziechowy-Wieprz II263138:469413
9LKS Beskid Gilowice262947:739215
10LKS Muńcuł Ujsoły262750:968315
11LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze262647:547514
12LKS Sopotnia262043:774814
13TS Soła Żywiec261435:743518
14LKS Juszczyna261233:1003320