Archiwum kategorii: Aktualności

Terminarz A Klasy na sezon 2022/2023

 Kolejka 1 – 13-14 sierpnia
LKS Słotwina 4-1 Maksymilian Cisiec 13 sierpnia, 17:00
Stal-Śrubiarnia Żywiec 3-2 Skrzyczne Lipowa 14 sierpnia, 16:00
Koszarawa Babia Góra 1-9 Beskid Gilowice 14 sierpnia, 15:00
GKS II Radziechowy-Wieprz 4-3 Skałka Żabnica 14 sierpnia, 11:00
Metal Węgierska Górka 1-1 Koszarawa Żywiec 14 września, 17:00
w pierwotnym terminie (7 września, 18:00) odwołany
Jeleśnianka Jeleśnia 1-2 Magura Bystra 14 sierpnia, 17:00
Magórka Czernichów 2-3 Orzeł II Łękawica 30 sierpnia, 17:30
w pierwotnym terminie (15 sierpnia, 16:00) odwołany
 Kolejka 2 – 20-21 sierpnia
Maksymilian Cisiec Orzeł II Łękawica 12 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (20 sierpnia, 15:00) odwołany
Magura Bystra Magórka Czernichów 20 sierpnia, 16:00
nie odbył się
Koszarawa Żywiec 0-4 Jeleśnianka Jeleśnia 20 sierpnia, 13:00
Skałka Żabnica 3-3 Metal Węgierska Górka 20 sierpnia, 13:00
Beskid Gilowice 5-1 GKS II Radziechowy-Wieprz 21 sierpnia, 15:00
Skrzyczne Lipowa 5-0 Koszarawa Babia Góra 20 sierpnia, 17:00
LKS Słotwina 1-3 Stal-Śrubiarnia Żywiec 7 września, 17:30
w pierwotnym terminie (20 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
 Kolejka 3 – 27-28 sierpnia
Stal-Śrubiarnia Żywiec 8-2 Maksymilian Cisiec 27 sierpnia, 16:00
Koszarawa Babia Góra 1-4 LKS Słotwina 28 sierpnia, 17:00
GKS II Radziechowy-Wieprz 1-6 Skrzyczne Lipowa 28 sierpnia, 11:00
Metal Węgierska Górka 1-2 Beskid Gilowice 27 sierpnia, 16:00
Jeleśnianka Jeleśnia 2-1 Skałka Żabnica 28 sierpnia, 17:00
Magórka Czernichów 0-1 Koszarawa Żywiec 27 sierpnia, 14:30
Orzeł II Łękawica 1-1 Magura Bystra 28 sierpnia, 11:00
 Kolejka 4 – 3-4 września
Maksymilian Cisiec 0-4 Magura Bystra 4 września, 15:00
Koszarawa Żywiec 0-2 Orzeł II Łękawica 3 września, 13:00
Skałka Żabnica 11-1 Magórka Czernichów 3 września, 16:00
Beskid Gilowice 5-3 Jeleśnianka Jeleśnia 4 września, 15:00
Skrzyczne Lipowa 3-1 Metal Węgierska Górka 4 września, 14:30
LKS Słotwina 4-0 GKS II Radziechowy-Wieprz 2 września, 18:00
Koszarawa Babia Góra Stal-Śrubiarnia Żywiec 11 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (3 września, 16:00) odwołany
 Kolejka 5 – 10-11 września
Koszarawa Babia Góra 1-3 Maksymilian Cisiec 11 września, 15:00
GKS II Radziechowy-Wieprz 4-7 Stal-Śrubiarnia Żywiec 11 września, 11:00
Metal Węgierska Górka 5-0 LKS Słotwina 10 września, 16:00
Jeleśnianka Jeleśnia 1-5 Skrzyczne Lipowa 11 września, 15:30
Magórka Czernichów 1-2 Beskid Gilowice 10 września, 16:00
Orzeł II Łękawica 4-3 Skałka Żabnica 11 września, 11:00
Magura Bystra 4-0 Koszarawa Żywiec 11 września, 17:00

 

 Kolejka 6 – 17-18 września
Maksymilian Cisiec 0-4 Koszarawa Żywiec 17 września, 17:00
Skałka Żabnica 6-0 Magura Bystra 17 września, 16:00
Beskid Gilowice 1-2 Orzeł II Łękawica 18 września, 15:00
Skrzyczne Lipowa 3-2 Magórka Czernichów 18 września, 11:00
LKS Słotwina Jeleśnianka Jeleśnia 11 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (21 września, 17:30) odwołany
Stal-Śrubiarnia Żywiec 0-1 Metal Węgierska Górka 17 września, 16:00
Koszarawa Babia Góra 4-2 GKS II Radziechowy-Wieprz 18 września, 15:00
 Kolejka 7 – 24-25 września
GKS II Radziechowy-Wieprz Maksymilian Cisiec 25 września, 11:00
Jeleśnianka Jeleśnia Stal-Śrubiarnia Żywiec 25 września, 17:00
Magórka Czernichów LKS Słotwina 24 września, 14:00
Orzeł II Łękawica Skrzyczne Lipowa 25 września, 11:00
Magura Bystra Beskid Gilowice 25 września, 15:00
Koszarawa Żywiec Skałka Żabnica 24 września, 13:00
Koszarawa Babia Góra Metal Węgierska Górka 25 września, 15:00
 Kolejka 8 – 1-2 października
Maksymilian Cisiec Skałka Żabnica  
Beskid Gilowice Koszarawa Żywiec  
Skrzyczne Lipowa Magura Bystra  
LKS Słotwina Orzeł II Łękawica  
Stal-Śrubiarnia Żywiec Magórka Czernichów  
Koszarawa Babia Góra Jeleśnianka Jeleśnia  
GKS II Radziechowy-Wieprz Metal Węgierska Górka  
 Kolejka 9 – 8-9 października
Metal Węgierska Górka Maksymilian Cisiec  
Jeleśnianka Jeleśnia GKS II Radziechowy-Wieprz  
Magórka Czernichów Koszarawa Babia Góra  
Orzeł II Łękawica Stal-Śrubiarnia Żywiec  
Magura Bystra LKS Słotwina  
Koszarawa Żywiec Skrzyczne Lipowa  
Skałka Żabnica Beskid Gilowice  
 Kolejka 10 – 15-16 października
Maksymilian Cisiec Beskid Gilowice  
Skrzyczne Lipowa Skałka Żabnica  
LKS Słotwina Koszarawa Żywiec  
Stal-Śrubiarnia Żywiec Magura Bystra  
Koszarawa Babia Góra Orzeł II Łękawica  
GKS II Radziechowy-Wieprz Magórka Czernichów  
Metal Węgierska Górka Jeleśnianka Jeleśnia  
 Kolejka 11 – 22-23 października
Jeleśnianka Jeleśnia Maksymilian Cisiec  
Magórka Czernichów Metal Węgierska Górka  
Orzeł II Łękawica GKS II Radziechowy-Wieprz  
Magura Bystra Koszarawa Babia Góra  
Koszarawa Żywiec Stal-Śrubiarnia Żywiec  
Skałka Żabnica LKS Słotwina  
Beskid Gilowice Skrzyczne Lipowa  
 Kolejka 12 – 29-30 października
Maksymilian Cisiec Skrzyczne Lipowa  
LKS Słotwina Beskid Gilowice  
Stal-Śrubiarnia Żywiec Skałka Żabnica  
Koszarawa Babia Góra Koszarawa Żywiec  
GKS II Radziechowy-Wieprz Magura Bystra  
Metal Węgierska Górka Orzeł II Łękawica  
Jeleśnianka Jeleśnia Magórka Czernichów  
 Kolejka 13 – 5-6 listopada
Magórka Czernichów Maksymilian Cisiec  
Orzeł II Łękawica Jeleśnianka Jeleśnia  
Magura Bystra Metal Węgierska Górka  
Koszarawa Żywiec GKS II Radziechowy-Wieprz  
Skałka Żabnica Koszarawa Babia Góra  
Beskid Gilowice Stal-Śrubiarnia Żywiec  
Skrzyczne Lipowa LKS Słotwina  
 Kolejka 14
Maksymilian Cisiec LKS Słotwina  
Skrzyczne Lipowa Stal-Śrubiarnia Żywiec  
Beskid Gilowice Koszarawa Babia Góra  
Skałka Żabnica GKS II Radziechowy-Wieprz  
Koszarawa Żywiec Metal Węgierska Górka  
Magura Bystra Jeleśnianka Jeleśnia  
Orzeł II Łękawica Magórka Czernichów  
 Kolejka 15
Orzeł II Łękawica Maksymilian Cisiec  
Magórka Czernichów Magura Bystra  
Jeleśnianka Jeleśnia Koszarawa Żywiec  
Metal Węgierska Górka Skałka Żabnica  
GKS II Radziechowy-Wieprz Beskid Gilowice  
Koszarawa Babia Góra Skrzyczne Lipowa  
Stal-Śrubiarnia Żywiec LKS Słotwina  
 Kolejka 16
Maksymilian Cisiec Stal-Śrubiarnia Żywiec  
LKS Słotwina Koszarawa Babia Góra  
Skrzyczne Lipowa GKS II Radziechowy-Wieprz  
Beskid Gilowice Metal Węgierska Górka  
Skałka Żabnica Jeleśnianka Jeleśnia  
Koszarawa Żywiec Magórka Czernichów  
Magura Bystra Orzeł II Łękawica  
 Kolejka 17
Stal-Śrubiarnia Żywiec Koszarawa Babia Góra  
Magura Bystra Maksymilian Cisiec  
Orzeł II Łękawica Koszarawa Żywiec  
Magórka Czernichów Skałka Żabnica  
Jeleśnianka Jeleśnia Beskid Gilowice  
Metal Węgierska Górka Skrzyczne Lipowa  
GKS II Radziechowy-Wieprz LKS Słotwina  
 Kolejka 18
Maksymilian Cisiec Koszarawa Babia Góra  
Stal-Śrubiarnia Żywiec GKS II Radziechowy-Wieprz  
LKS Słotwina Metal Węgierska Górka  
Skrzyczne Lipowa Jeleśnianka Jeleśnia  
Beskid Gilowice Magórka Czernichów  
Skałka Żabnica Orzeł II Łękawica  
Koszarawa Żywiec Magura Bystra  
 Kolejka 19
Koszarawa Żywiec Maksymilian Cisiec  
Magura Bystra Skałka Żabnica  
Orzeł II Łękawica Beskid Gilowice  
Magórka Czernichów Skrzyczne Lipowa  
Jeleśnianka Jeleśnia LKS Słotwina  
Metal Węgierska Górka Stal-Śrubiarnia Żywiec  
GKS II Radziechowy-Wieprz Koszarawa Babia Góra  
 Kolejka 20
Metal Węgierska Górka Koszarawa Babia Góra  
Maksymilian Cisiec GKS II Radziechowy-Wieprz  
Stal-Śrubiarnia Żywiec Jeleśnianka Jeleśnia  
LKS Słotwina Magórka Czernichów  
Skrzyczne Lipowa Orzeł II Łękawica  
Beskid Gilowice Magura Bystra  
Skałka Żabnica Koszarawa Żywiec  
 Kolejka 21
Skałka Żabnica Maksymilian Cisiec  
Koszarawa Żywiec Beskid Gilowice  
Magura Bystra Skrzyczne Lipowa  
Orzeł II Łękawica LKS Słotwina  
Magórka Czernichów Stal-Śrubiarnia Żywiec  
Jeleśnianka Jeleśnia Koszarawa Babia Góra  
Metal Węgierska Górka GKS II Radziechowy-Wieprz  
 Kolejka 22
Maksymilian Cisiec Metal Węgierska Górka  
GKS II Radziechowy-Wieprz Jeleśnianka Jeleśnia  
Koszarawa Babia Góra Magórka Czernichów  
Stal-Śrubiarnia Żywiec Orzeł II Łękawica  
LKS Słotwina Magura Bystra  
Skrzyczne Lipowa Koszarawa Żywiec  
Beskid Gilowice Skałka Żabnica  
 Kolejka 23
Beskid Gilowice Maksymilian Cisiec  
Skałka Żabnica Skrzyczne Lipowa  
Koszarawa Żywiec LKS Słotwina  
Magura Bystra Stal-Śrubiarnia Żywiec  
Orzeł II Łękawica Koszarawa Babia Góra  
Magórka Czernichów GKS II Radziechowy-Wieprz  
Jeleśnianka Jeleśnia Metal Węgierska Górka  
 Kolejka 24
Maksymilian Cisiec Jeleśnianka Jeleśnia  
Metal Węgierska Górka Magórka Czernichów  
GKS II Radziechowy-Wieprz Orzeł II Łękawica  
Koszarawa Babia Góra Magura Bystra  
Stal-Śrubiarnia Żywiec Koszarawa Żywiec  
LKS Słotwina Skałka Żabnica  
Skrzyczne Lipowa Beskid Gilowice  
 Kolejka 25
Skrzyczne Lipowa Maksymilian Cisiec  
Beskid Gilowice LKS Słotwina  
Skałka Żabnica Stal-Śrubiarnia Żywiec  
Koszarawa Żywiec Koszarawa Babia Góra  
Magura Bystra GKS II Radziechowy-Wieprz  
Orzeł II Łękawica Metal Węgierska Górka  
Magórka Czernichów Jeleśnianka Jeleśnia  
 Kolejka 26
Maksymilian Cisiec Magórka Czernichów  
Jeleśnianka Jeleśnia Orzeł II Łękawica  
Metal Węgierska Górka Magura Bystra  
GKS II Radziechowy-Wieprz Koszarawa Żywiec  
Koszarawa Babia Góra Skałka Żabnica  
Stal-Śrubiarnia Żywiec Beskid Gilowice  
LKS Słotwina Skrzyczne Lipowa  

Podsumowanie sezonu 2021/2022

TS Metal Węgierska Górka kończy rozgrywki ligi okręgowej na miejscu szesnastym. 

RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Błyskawica Drogomyśl 30 78 26 0 4 111-31 12 0 3 60-19 14 0 1 51-12            
2.  Tempo Puńców 30 74 23 5 2 114-28 14 1 0 71-13 9 4 2 43-15            
3.  GKS Radziechowy-Wieprz 30 66 21 3 6 85-29 11 2 2 41-11 10 1 4 44-18            
4.  Beskid 09 Skoczów 30 64 20 4 6 88-35 11 2 2 51-14 9 2 4 37-21            
5.  Soła Rajcza 30 54 16 6 8 86-39 9 3 3 57-15 7 3 5 29-24            
6.  Bory Pietrzykowice 30 51 14 9 7 52-37 6 5 4 23-18 8 4 3 29-19 2 4 1 1 0 4-1
7.  CKS Piast Cieszyn 30 51 16 3 11 88-66 8 1 6 44-28 8 2 5 44-38 2 1 0 1 1 1-4
8.  Koszarawa Żywiec 30 43 13 4 13 53-52 8 2 5 30-26 5 2 8 23-26            
9.  Podhalanka Milówka 30 37 10 7 13 54-60 4 3 8 30-34 6 4 5 24-26            
10.  WSS Wisła 30 35 10 5 15 59-89 6 2 7 36-43 4 3 8 23-46            
11.  LKS Pogórze 30 34 10 4 16 52-67 7 2 6 33-24 3 2 10 19-43            
12.  Spójnia Zebrzydowice 30 33 10 3 17 50-72 6 1 8 33-31 4 2 9 17-41            
13.  Wisła Strumień 30 32 10 2 18 46-82 4 2 9 23-33 6 0 9 23-49            
14.  Skałka Żabnica 30 16 4 4 22 43-120 3 3 9 23-54 1 1 13 20-66            
15.  LKS Leśna 30 11 3 2 25 40-100 2 1 12 17-40 1 1 13 23-60            
16.  Metal Węgierska Górka 30 9 2 3 25 17-131 1 2 12 9-54 1 1 13 8-77            
     1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16 
 1  Błyskawica Drogomyśl      1-3  2-0  1-2  4-2  0-1  6-2  2-0  4-2  8-1  2-1  4-1  4-0  4-1  6-1  12-2 
 2  Tempo Puńców 3-1       6-3  2-1  2-2  3-1  6-1  2-0  4-0  8-0  9-2  5-0  7-0  6-1  5-0  3-1 
 3  GKS Radziechowy-Wieprz 1-2  1-1       1-2  1-1  2-1  4-2  2-0  1-0  4-0  4-1  3-0  3-0  6-0  6-1  2-0 
 4  Beskid 09 Skoczów 0-3  2-1  0-2       3-0  4-0  1-1  4-2  2-2  3-1  3-0  7-0  1-0  5-2  1-0  15-0 
 5  Soła Rajcza 1-2  3-3  3-1  5-1       0-1  4-0  1-1  0-3*  0-0  4-2  3-0  10-1  8-0  6-0  9-0 
 6  Bory Pietrzykowice 0-5  0-4  0-0  2-1  2-0       1-1  2-1  0-0  2-3  4-0  0-0  1-2  1-1  6-0  2-0 
 7  CKS Piast Cieszyn 2-3  1-5  0-2  0-2  4-0  0-3       2-0  1-2  3-3  6-1  4-2  6-1  6-2  3-2  6-0 
 8  Koszarawa Żywiec 1-3  1-1  1-4  0-4*  1-2  0-1  5-3       2-1  2-1  1-1  2-1  2-1  1-0  4-2  7-1 
 9  Podhalanka Milówka 1-3  0-4  1-3  1-1  0-4  2-2  2-3  3-2       4-0  0-4  1-2  2-5  7-0  1-1  5-0 
 10  WSS Wisła 1-7  1-4  0-4  4-3  0-1  2-4  2-4  1-3  3-3       3-1  2-2  3-0  4-2  7-4  3-1 
 11  LKS Pogórze 0-2  1-4  0-1  0-2  3-1  1-1  0-1  2-1  1-2  3-3       5-1  6-1  5-3  4-1  2-0 
 12  Spójnia Zebrzydowice 0-2  0-1  3-1  1-6  1-2  2-2  2-5  0-3  0-2  5-1  2-0       1-3  6-1  4-1  6-1 
 13  Wisła Strumień 1-5  2-2  1-6  1-1  0-1  0-4  1-3  1-2  1-2  1-2  3-1  4-1       3-0  4-2  0-1 
 14  Skałka Żabnica 1-4  2-1  0-6  2-5  0-7  0-3  2-8  3-3  5-2  2-0  1-1  1-2  2-4       1-7  1-1 
 15  LKS Leśna 0-5  0-3  1-4  1-3  3-3  1-3  1-6  1-2  1-2  1-2  0-2  0-2  0-3*  3-0       4-0 
 16  Metal Węgierska Górka 0-4  0-6  0-7  0-3  0-3  2-2  1-4  0-3  1-1  0-6  1-2  0-3  1-2  1-7  2-1      

Wyniki rundy wiosennej 2021/2022

 

Kolejka 16 – 26-27 marca
Spójnia Zebrzydowice 5-1 WSS Wisła 26 marca, 14:00
LKS Pogórze 0-1 CKS Piast Cieszyn 27 marca, 11:00
Bory Pietrzykowice 6-0 LKS Leśna 26 marca, 14:00
GKS Radziechowy-Wieprz 1-0 Podhalanka Milówka 26 marca, 14:00
Beskid 09 Skoczów 3-0 Soła Rajcza 26 marca, 15:00
Tempo Puńców 6-1 Skałka Żabnica 27 marca, 15:00
Metal Węgierska Górka 0-4 Błyskawica Drogomyśl 26 marca, 14:00
Wisła Strumień 1-2 Koszarawa Żywiec 26 marca, 14:00

 

 Kolejka 17 – 2-3 kwietnia
Wisła Strumień 4-1 Spójnia Zebrzydowice 20 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Koszarawa Żywiec 7-1 Metal Węgierska Górka 20 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Błyskawica Drogomyśl 1-3 Tempo Puńców 27 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Skałka Żabnica 2-5 Beskid 09 Skoczów 20 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Soła Rajcza 3-1 GKS Radziechowy-Wieprz 20 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Podhalanka Milówka 2-2 Bory Pietrzykowice 20 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Leśna 0-2 LKS Pogórze 20 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
CKS Piast Cieszyn 3-3 WSS Wisła 26 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (20 kwietnia, 17:00) odwołany

 

 Kolejka 18 – 9-10 kwietnia
Spójnia Zebrzydowice 2-5 CKS Piast Cieszyn 9 kwietnia, 15:00
WSS Wisła 7-4 LKS Leśna 9 kwietnia, 15:00
LKS Pogórze 1-2 Podhalanka Milówka 10 kwietnia, 11:00
Bory Pietrzykowice 2-0 Soła Rajcza 9 kwietnia, 15:00
GKS Radziechowy-Wieprz 6-0 Skałka Żabnica 27 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (9 kwietnia, 16:00) odwołany
Beskid 09 Skoczów 0-3 Błyskawica Drogomyśl 9 kwietnia, 16:00
Tempo Puńców 2-0 Koszarawa Żywiec 10 kwietnia, 15:00
Metal Węgierska Górka 1-2 Wisła Strumień 9 kwietnia, 15:00

 

 Kolejka 19 – 16 kwietnia
Metal Węgierska Górka 0-3 Spójnia Zebrzydowice 16 kwietnia, 15:00
Wisła Strumień 2-2 Tempo Puńców 16 kwietnia, 15:00
Koszarawa Żywiec 0-4 Beskid 09 Skoczów 16 kwietnia, 13:00
Błyskawica Drogomyśl 2-0 GKS Radziechowy-Wieprz 16 kwietnia, 13:00
Skałka Żabnica 0-3 Bory Pietrzykowice 16 kwietnia, 15:00
Soła Rajcza 4-2 LKS Pogórze 16 kwietnia, 15:00
Podhalanka Milówka 4-0 WSS Wisła 16 kwietnia, 11:00
LKS Leśna 1-6 CKS Piast Cieszyn 18 kwietnia, 15:00

 

 Kolejka 20 – 23-24 kwietnia
Spójnia Zebrzydowice 4-1 LKS Leśna 23 kwietnia, 15:00
CKS Piast Cieszyn 1-2 Podhalanka Milówka 23 kwietnia, 15:00
WSS Wisła 0-1 Soła Rajcza 23 kwietnia, 15:00
LKS Pogórze 5-3 Skałka Żabnica 24 kwietnia, 11:00
Bory Pietrzykowice 0-5 Błyskawica Drogomyśl 23 kwietnia, 15:00
GKS Radziechowy-Wieprz 2-0 Koszarawa Żywiec 23 kwietnia, 15:00
Beskid 09 Skoczów 1-0 Wisła Strumień 23 kwietnia, 16:00
Tempo Puńców 3-1 Metal Węgierska Górka 23 kwietnia, 15:00

 

 Kolejka 21 – 30 kwietnia-1 maja
Tempo Puńców 5-0 Spójnia Zebrzydowice 30 kwietnia, 16:00
Metal Węgierska Górka 0-3 Beskid 09 Skoczów 30 kwietnia, 16:00
Wisła Strumień 1-6 GKS Radziechowy-Wieprz 30 kwietnia, 16:00
Koszarawa Żywiec 0-1 Bory Pietrzykowice 30 kwietnia, 16:00
Błyskawica Drogomyśl 2-1 LKS Pogórze 30 kwietnia, 16:00
Skałka Żabnica 2-0 WSS Wisła 30 kwietnia, 16:00
Soła Rajcza 4-0 CKS Piast Cieszyn 30 kwietnia, 17:00
Podhalanka Milówka 1-1 LKS Leśna 30 kwietnia, 16:00

 

 Kolejka 22 – 3 maja
Spójnia Zebrzydowice 0-2 Podhalanka Milówka 3 maja, 16:00
LKS Leśna 3-3 Soła Rajcza 3 maja, 15:00
CKS Piast Cieszyn 6-2 Skałka Żabnica 3 maja, 16:00
WSS Wisła 1-7 Błyskawica Drogomyśl 3 maja, 16:00
LKS Pogórze 2-1 Koszarawa Żywiec 3 maja, 11:00
Bory Pietrzykowice 1-2 Wisła Strumień 3 maja, 16:00
GKS Radziechowy-Wieprz 2-0 Metal Węgierska Górka 3 maja, 17:00
Beskid 09 Skoczów 2-1 Tempo Puńców 3 maja, 17:00

 

 Kolejka 23 – 7-8 maja
Beskid 09 Skoczów 7-0 Spójnia Zebrzydowice 7 maja, 13:30
Tempo Puńców 6-3 GKS Radziechowy-Wieprz 8 maja, 16:00
Metal Węgierska Górka 2-2 Bory Pietrzykowice 7 maja, 16:00
Wisła Strumień 3-1 LKS Pogórze 7 maja, 16:00
Koszarawa Żywiec 2-1 WSS Wisła 7 maja, 16:00
Błyskawica Drogomyśl 6-2 CKS Piast Cieszyn 7 maja, 16:00
Skałka Żabnica 1-7 LKS Leśna 8 maja, 17:00
Soła Rajcza 0-3 Podhalanka Milówka 8 maja, 15:00

 

 Kolejka 24 – 14-15 maja
Metal Węgierska Górka 1-2 LKS Pogórze 14 maja, 16:00
Spójnia Zebrzydowice 1-2 Soła Rajcza 14 maja, 16:00
Podhalanka Milówka 7-0 Skałka Żabnica 14 maja, 16:00
LKS Leśna 0-5 Błyskawica Drogomyśl 15 maja, 15:00
CKS Piast Cieszyn 2-0 Koszarawa Żywiec 14 maja, 16:00
WSS Wisła 3-0 Wisła Strumień 14 maja, 17:00
Bory Pietrzykowice 0-4 Tempo Puńców 14 maja, 16:00
GKS Radziechowy-Wieprz 1-2 Beskid 09 Skoczów 14 maja, 17:00

 

 Kolejka 25 – 21-22 maja
GKS Radziechowy-Wieprz 3-0 Spójnia Zebrzydowice 21 maja, 17:00
Beskid 09 Skoczów 4-0 Bory Pietrzykowice 21 maja, 17:00
Tempo Puńców 9-2 LKS Pogórze 22 maja, 16:00
Metal Węgierska Górka 0-6 WSS Wisła 21 maja, 16:00
Wisła Strumień 1-3 CKS Piast Cieszyn 21 maja, 16:00
Koszarawa Żywiec 4-2 LKS Leśna 21 maja, 16:00
Błyskawica Drogomyśl 4-2 Podhalanka Milówka 21 maja, 16:00
Skałka Żabnica 0-7 Soła Rajcza 21 maja, 16:00

 

 Kolejka 26 – 28-29 maja
Metal Węgierska Górka 1-4 CKS Piast Cieszyn 28 maja, 16:00
Spójnia Zebrzydowice 6-1 Skałka Żabnica 28 maja, 11:00
Soła Rajcza 1-2 Błyskawica Drogomyśl 29 maja, 15:00
Podhalanka Milówka 3-2 Koszarawa Żywiec 28 maja, 16:00
LKS Leśna 0-3 Wisła Strumień 29 maja, 15:00
WSS Wisła 1-4 Tempo Puńców 29 maja, 17:00
LKS Pogórze 0-2 Beskid 09 Skoczów 29 maja, 11:00
Bory Pietrzykowice 0-0 GKS Radziechowy-Wieprz 29 maja, 15:00

 

 Kolejka 27 – 4-5 czerwca
Bory Pietrzykowice 0-0 Spójnia Zebrzydowice 4 czerwca, 16:00
GKS Radziechowy-Wieprz 4-1 LKS Pogórze 4 czerwca, 11:00
Beskid 09 Skoczów 3-1 WSS Wisła 4 czerwca, 17:00
Tempo Puńców 6-1 CKS Piast Cieszyn 5 czerwca, 17:00
Metal Węgierska Górka 2-1 LKS Leśna 4 czerwca, 16:00
Wisła Strumień 1-2 Podhalanka Milówka 4 czerwca, 17:00
Koszarawa Żywiec 1-2 Soła Rajcza 4 czerwca, 16:00
Błyskawica Drogomyśl 4-1 Skałka Żabnica 4 czerwca, 14:00

 

Kolejka 28 – 11-12 czerwca
Metal Węgierska Górka 1-1 Podhalanka Milówka 11 czerwca, 16:00
Spójnia Zebrzydowice 0-2 Błyskawica Drogomyśl 11 czerwca, 17:00
Skałka Żabnica 3-3 Koszarawa Żywiec 11 czerwca, 17:00
Soła Rajcza 10-1 Wisła Strumień 12 czerwca, 15:00
LKS Leśna 0-3 Tempo Puńców 12 czerwca, 15:00
CKS Piast Cieszyn 0-2 Beskid 09 Skoczów 11 czerwca, 17:00
WSS Wisła 0-4 GKS Radziechowy-Wieprz 12 czerwca, 17:00
LKS Pogórze 1-1 Bory Pietrzykowice 12 czerwca, 11:00
 Kolejka 29 – 18-19 czerwca
LKS Pogórze 5-1 Spójnia Zebrzydowice 19 czerwca, 11:00
Bory Pietrzykowice 2-3 WSS Wisła 18 czerwca, 16:00
GKS Radziechowy-Wieprz 4-2 CKS Piast Cieszyn 18 czerwca, 17:00
Beskid 09 Skoczów 1-0 LKS Leśna 18 czerwca, 17:00
Tempo Puńców 4-0 Podhalanka Milówka 18 czerwca, 17:00
Metal Węgierska Górka 0-3 Soła Rajcza 18 czerwca, 16:00
Wisła Strumień 3-0 Skałka Żabnica 18 czerwca, 17:00
Koszarawa Żywiec 1-3 Błyskawica Drogomyśl 18 czerwca, 16:00

 Kolejka 30 – 25-26 czerwca
Beskid 09 Skoczów 2-2 Podhalanka Milówka 22 czerwca, 18:00
Spójnia Zebrzydowice 0-3 Koszarawa Żywiec 25 czerwca, 13:00
Błyskawica Drogomyśl 4-0 Wisła Strumień 25 czerwca, 17:00
Skałka Żabnica 1-1 Metal Węgierska Górka 25 czerwca, 14:00
Soła Rajcza 3-3 Tempo Puńców 25 czerwca, 17:00
LKS Leśna 1-4 GKS Radziechowy-Wieprz 25 czerwca, 17:00
CKS Piast Cieszyn 0-3 Bory Pietrzykowice 25 czerwca, 17:00
WSS Wisła 3-1 LKS Pogórze 25 czerwca, 12:00

ZMARŁ STANISŁAW FIGURA WICEPREZES TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 05.01.2022 roku, przeżywszy 67 lat, zmarł Wiceprezes, wieloletni działacz piłkarski i wychowawca młodzieży

Ś. P.

Stanisław Figura

Msza Święta zostanie odprawiona dnia 08.01.2022 r. w Kościele Przemienienia Pańskiego w Węgierskiej Górce o godz. 12:00. Po mszy nastąpi wyprowadzenie trumny na miejsce wiecznego spoczynku.

 

Zawiadamia w głębokim smutku i żalu
Zarząd Klubu TS Metal Węgierska Górka

Sezon 2021/2022 Terminarz

W związku z reorganizacją ligi spowodowaną wycofaniem się Cukrownika Chybie z rozgrywek piłkarze TS Metal Węgierska Górka w obecnym sezonie ponownie uczestniczyć będą w zmaganiach ligi okręgowej. 

Najbliższy mecz już w niedzielę o godz. 16.00 na stadionie przy ul. 3-go Maja. Zapraszamy!

 

Wykaz drużyn biorących udział w rozgrywkach :

1.

CKS „Piast” Cieszyn

9.

LKS „Soła” Rajcza

2.

LKS „Błyskawica” Drogomyśl

10.

KP „Beskid” Skoczów

3.

LKS Leśna

11.

LKS „Wisła” Strumień

4.

LKS „Podhalanka” Milówka

12.

WSS Wisła

5.

LKS „Bory” Pietrzykowice

13.

KKS „Spójnia” Zebrzydowice

6.

LKS Pogórze

14.

LKS „Metal” Węgierska G. – „Skałka” Żabnica

7.

LKS „Tempo” Puńców

15.

TS „Metal” Węgierska Górka

8.

GKS Radziechowy – Wieprz

16.

TS „Koszarawa” Żywiec

 

 

TERMINARZ ROZGRYWEK

Do pobrania: kl.okr. 16

TERMIN I – 14.08.21 r. 

WSS Wisła

KKS Zebrzydowice

 

15.08.21 r.

godz. 17.30

CKS Cieszyn

LKS Pogórze

     

LKS Leśna

LKS Pietrzykowice

 

15.08.21 r.

godz. 15.00

LKS Milówka

GKS Radziechowy Wieprz

   

godz. 16.00

LKS Rajcza

KP Skoczów

 

15.08.21 r.

godz. 15.00

LKS Węgierska G. Żabnica

LKS Puńców

     

LKS Drogomyśl

TS Węgierska G.

    przełożony

TS Żywiec

LKS Strumień

   

godz. 16.00

TERMIN II -21.08.21 r. 

KKS Zebrzydowice

LKS Strumień

     

TS Węgierska G.

TS Żywiec

 

22.08.21 r.

godz. 16.00

LKS Puńców

LKS Drogomyśl

 

22.08.21 r.

godz. 17.00

KP Skoczów

LKS Węgierska G. Żabnica

     

GKS Radziechowy Wieprz

LKS Rajcza

     

LKS Pietrzykowice

LKS Milówka

   

godz. 16.00

LKS Pogórze

LKS Leśna

 

22.08.21 r.

godz. 11.00

WSS Wisła

CKS Cieszyn

     

TERMIN III – 25.08.21 r. 

CKS Cieszyn

KKS Zebrzydowice

     

LKS Leśna

WSS Wisła

     

LKS Milówka

LKS Pogórze

     

LKS Rajcza

LKS Pietrzykowice

     

LKS Węgierska G. Żabnica

GKS Radziechowy Wieprz

     

LKS Drogomyśl

KP Skoczów

     

TS Żywiec

LKS Puńców

   

godz. 16.00

LKS Strumień

TS Węgierska G.

     

TERMIN IV – 28.08.21 r. 

KKS Zebrzydowice

TS Węgierska G.

     

LKS Puńców

LKS Strumień

 

29.08.21 r.

godz. 17.00

KP Skoczów

TS Żywiec

     

GKS Radziechowy Wieprz

LKS Drogomyśl

     

LKS Pietrzykowice

LKS Węgierska G. Żabnica

   

godz. 16.00

LKS Pogórze

LKS Rajcza

 

29.08.21 r.

godz. 11.00

WSS Wisła

LKS Milówka

     

CKS Cieszyn

LKS Leśna

     

 

 

TERMIN V – 04.09.21 r. 

LKS Leśna

KKS Zebrzydowice

 

05.09.21 r.

godz. 15.00

LKS Milówka

CKS Cieszyn

     

LKS Rajcza

WSS Wisła

 

05.09.21 r.

godz. 15.00

LKS Węgierska G. Żabnica

LKS Pogórze

     

LKS Drogomyśl

LKS Pietrzykowice

     

TS Żywiec

GKS Radziechowy Wieprz

     

LKS Strumień

KP Skoczów

     

TS Węgierska G.

LKS Puńców

 

05.09.21 r.

godz. 16.00

TERMIN VI -11.09.21 r. 

KKS Zebrzydowice

LKS Puńców

     

KP Skoczów

TS Węgierska G.

     

GKS Radziechowy Wieprz

LKS Strumień

     

LKS Pietrzykowice

TS Żywiec

     

LKS Pogórze

LKS Drogomyśl

 

12.09.21 r.

godz. 11.00

WSS Wisła

LKS Węgierska G. Żabnica

     

CKS Cieszyn

LKS Rajcza

     

LKS Leśna

LKS Milówka

 

12.09.21 r.

godz. 15.00

TERMIN VII – 18.09.21 r. 

LKS Milówka

KKS Zebrzydowice

     

LKS Rajcza

LKS Leśna

 

19.09.21 r.

godz. 15.00

LKS Węgierska G. Żabnica

CKS Cieszyn

     

LKS Drogomyśl

WSS Wisła

     

TS Żywiec

LKS Pogórze

     

LKS Strumień

LKS Pietrzykowice

     

TS Węgierska G.

GKS Radziechowy Wieprz

 

19.09.21 r.

godz. 16.00

LKS Puńców

KP Skoczów

 

19.09.21 r.

godz. 16.00

TERMIN VIII – 25.09.21 r.

KKS Zebrzydowice

KP Skoczów

     

GKS Radziechowy Wieprz

LKS Puńców

     

LKS Pietrzykowice

LKS Węgierska G.

     

LKS Pogórze

LKS Strumień

 

26.09.21 r.

godz. 11.00

WSS Wisła

TS Żywiec

     

CKS Cieszyn

LKS Drogomyśl

     

LKS Leśna

LKS Węgierska G. Żabnica

 

26.09.21 r.

godz. 15.00

LKS Milówka

LKS Rajcza

     

TERMIN IX – 02.10.21 r. 

LKS Rajcza

KKS Zebrzydowice

 

03.10.21 r.

godz. 15.00

LKS Węgierska G. Żabnica

LKS Milówka

     

LKS Drogomyśl

LKS Leśna

     

TS Żywiec

CKS Cieszyn

     

LKS Strumień

WSS Wisła

     

TS Węgierska G.

LKS Pogórze

 

03.10.21 r.

godz. 15.00

LKS Puńców

LKS Pietrzykowice

 

03.10.21 r.

godz. 15.00

KP Skoczów

GKS Radziechowy Wieprz

     

 

 

TERMIN X – 09.10.21 r. 

KKS Zebrzydowice

GKS Radziechowy Wieprz

     

LKS Pietrzykowice

KP Skoczów

     

LKS Pogórze

LKS Puńców

 

10.10.21 r.

godz. 11.00

WSS Wisła

TS Węgierska G.

     

CKS Cieszyn

LKS Strumień

     

LKS Leśna

TS Żywiec

 

10.10.21 r.

godz. 15.00

LKS Milówka

LKS Drogomyśl

     

LKS Rajcza

LKS Węgierska G. Żabnica

 

10.10.21 r.

godz. 15.00

 

TERMIN XI – 16.10.21 r. 

LKS Węgierska G. Żabnica

KKS Zebrzydowice

     

LKS Drogomyśl

LKS Rajcza

     

TS Żywiec

LKS Milówka

     

LKS Strumień

LKS Leśna

     

TS Węgierska G.

CKS Cieszyn

 

17.10.21 r.

godz. 15.00

LKS Puńców

WSS Wisła

 

17.10.21 r.

godz. 15.00

KP Skoczów

LKS Pogórze

     

GKS Radziechowy Wieprz

LKS Pietrzykowice

     

 

TERMIN XII -23.10.21 r. 

KKS Zebrzydowice

LKS Pietrzykowice

     

LKS Pogórze

GKS Radziechowy Wieprz

 

24.10.21 r.

godz. 11.00

WSS Wisła

KP Skoczów

     

CKS Cieszyn

LKS Puńców

     

LKS Leśna

TS Węgierska G.

 

24.10.21 r.

godz. 15.00

LKS Milówka

LKS Strumień

     

LKS Rajcza

TS Żywiec

 

24.10.21 r.

godz. 15.00

LKS Węgierska G. Żabnica

LKS Drogomyśl

     

TERMIN XIII -30.10.21 r.

LKS Drogomyśl

KKS Zebrzydowice

     

TS Żywiec

LKS Węgierska G. Żabnica

     

LKS Strumień

LKS Rajcza

     

TS Węgierska G.

LKS Milówka

 

31.10.21 r.

godz. 14.00

LKS Puńców

LKS Leśna

 

31.10.21 r.

godz. 14.00

KP Skoczów

CKS Cieszyn

     

GKS Radziechowy Wieprz

WSS Wisła

     

LKS Pietrzykowice

LKS Pogórze

     

TERMIN XIV -06.11.21 r. 

KKS Zebrzydowice

LKS Pogórze

     

WSS Wisła

LKS Pietrzykowice

     

CKS Cieszyn

GKS Radziechowy Wieprz

     

LKS Leśna

KP Skoczów

 

07.11.21 r.

godz. 14.00

LKS Milówka

LKS Puńców

     

LKS Rajcza

TS Węgierska G.

 

07.11.21 r.

godz. 14.00

LKS Węgierska G. Żabnica

LKS Strumień

     

LKS Drogomyśl

TS Żywiec

     

 

TERMIN XV -11.11.21 r. 

TS Żywiec

KKS Zebrzydowice

     

LKS Strumień

LKS Drogomyśl

     

TS Węgierska G.

LKS Węgierska G. Żabnica

     

LKS Puńców

LKS Rajcza

     

KP Skoczów

LKS Milówka

     

GKS Radziechowy Wieprz

LKS Leśna

     

LKS Pietrzykowice

CKS Cieszyn

     

LKS Pogórze

WSS Wisła

   

godz. 11.00

 

Podsumowanie sezonu 2020/2021

W swoim drugim sezonie w lidze okręgowej TS Metal zajmuje 7me miejsce w grupie spadkowej. 

RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Bory Pietrzykowice 12 31 10 1 1 36-8 6 0 0 15-2 4 1 1 21-6            
2.  LKS Ujsoły 12 22 7 1 4 34-30 4 1 1 17-9 3 0 3 17-21            
3.  Skałka Żabnica 12 20 6 2 4 35-21 4 0 2 25-11 2 2 2 10-10            
4.  LKS Pogórze 10 18 6 0 4 28-22 2 0 3 16-15 4 0 1 12-7            
5.  Cukrownik Chybie 10 17 5 2 3 17-16 3 2 0 10-4 2 0 3 7-12            
6.  Wisła Strumień 10 16 5 1 4 16-16 3 0 2 11-9 2 1 2 5-7            
7.  Metal Węgierska Górka 12 15 4 3 5 19-24 2 1 3 7-9 2 2 2 12-15            
8.  Góral Istebna 12 13 4 1 7 19-23 3 1 2 12-8 1 0 5 7-15            
9.  LKS 99 Pruchna 10 11 3 2 5 17-22 3 1 1 13-7 0 1 4 4-15            
10.  Spójnia Zebrzydowice 10 6 1 3 6 19-25 1 2 2 12-11 0 1 4 7-14            
11.  Olimpia Goleszów 10 3 1 0 9 9-42 1 0 4 5-21 0 0 5 4-21            
     1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11 
 1  Bory Pietrzykowice          2-0  3-0  1-0      3-1  1-0  5-1 
 2  LKS Ujsoły          1-2  4-1  1-1      2-0  6-3  3-2 
 3  Skałka Żabnica          2-5  2-3  4-0      6-2  3-1  8-0 
 4  LKS Pogórze 1-3  8-2  2-4           2-4  3-2       
 5  Cukrownik Chybie 0-0  4-2  3-0           2-2  1-0       
 6  Wisła Strumień 0-2  3-5  1-0           4-2  3-0       
 7  Metal Węgierska Górka       1-2  1-2  0-2         1-1  2-1  2-1 
 8  Góral Istebna       1-3  2-1  1-2         3-0  2-2  3-0* 
 9  LKS 99 Pruchna 3-1  1-3  2-2        5-0  2-1          
 10  Spójnia Zebrzydowice 1-3  2-5  2-2        1-1  6-0          
 11  Olimpia Goleszów 1-12  3-0*  0-2        1-3  0-4